11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości, Bilans warszawskiego koncertu, podczas którego doszło do incydentu. Pierwszego w historii zaprezentowania nowej rozgłośni radiowej.

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości, Bilans warszawskiego koncertu, podczas którego doszło do incydentu. Pierwszego w historii zaprezentowania nowej rozgłośni radiowej.

15 listopada 2022 0 przez Adam Grzanka

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości, to wielce kontrowersyjny, o dziwo dzień. W tym roku dodatkowo pikanterii wydarzeniu dodaje numerologiczny symbol daty.

Przetoczono już litry metaforycznej śliny, bijąc pianę na ten temat, a to dziwne, bo przecież dzień historycznie piękny.

Koncert w klubie Progresja, był dla mnie idealnym pretekstem, żeby sobie przypomnieć, jak fajny jest kontakt z ludźmi, jak fajna jest muzyka na żywo. Jak fajni my jesteśmy.

Poniższy wpis sprawdzi się przy dźwiękach, Radia Odzew, szanownego organizatora koncertu

Wpis ma na celu:

  • Zapis moich przemyśleń związanych z dniem
  • Wspomnienie koncertu i zachęcenie Was do uczęszczania 🙂
  • Chce Ci drogi czytaczu pokazać jeszcze bardziej jak działają na nas klikbajty i jaką szkodę robią
  • Trochę o konferansjerce koncertowo świątecznej
  • Zaznaczenie, że powstało nowe radio Odzew, a to fajne do słuchania w prze bodźcowanych czasach.
  • Zaprezentowanie galerii zdjęć

A czy słyszeliście Państwo o niejakim Stawarzu Antonim ?

Antonim nie, że wyraz przeciwny, tylko imiięTo ciekawa historia związana z początkiem krakoskiego zrywu niepodległościowego.

Ten kapitan wojska polskiego, z tego co ja się dowiedziałem zakomunikował części zaborczej garnizonu, że musi coś po Polsku oznajmić. Wtedy szast prast myk bęc na 3…4 dokonano przewrotu i potem sie rozlało. poprawcie mnie jeśli cos pomieszałem. Piękna historia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Stawarz

Koncert ze wspaniałym początkiem

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości to zarazem dzień koncertu otwierającego działalność radia Odzew. Trzymam kciuki za redaktorstwo, a skład koncertu sugeruje, że będzie mądrze, alternatywnie i z pazurem.

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości
Konferansjer Grzanka w dresie. Fot Marek Sutkowski

Zaczynamy! Z Panem Zacierem i jego uroczym synem Mrófką, to ja mam problem , że nie wiem kiedy oni na serio , a kiedy heheszki. Mówili, że będzie jak ELP, ale żeby aż tak. Jak widać dres i Nowa Huta zawsze ze mną, bo patriotyzm zaczyna się od osiedla.

Jakie ciekawe brzmienie basu Fot Marek Sutkowski

Jak miło mi się Pana Zaciera z trio słuchało!!! Wspaniale muzycznie , tak przypominało mi to wczesny Rush i inne prog- bandy lat 70. No i te teksty – cudowne to było i bardzo dobrze osadzone muzycznie.

Zacier

Z zespołem Wu-Hae, to ja się chyba z 20 lat przyjaźnię, więc już sam fakt spotkania był smakołykiem. Dodatkowo na warszawską ziemię jechaliśmy jednym busem. Koncert jak zwykle ociekał energią jako Bzyk potem, potem.

Basista Krzyś alias Jeżyk pamiętam go jeszcze z koncertu Taraban- duże wrażenie Fot. Michał Białowąs

Cyrk Deriglasoff. Znakomity koncert, znakomity Olaf Deriglasoff. Podczas pandemii pochłaniałem wywiady z basistami, chyba po to żeby się do ćwiczenie na tym wspaniałym instrumencie nakręcić. Olaf był wtedy znakomicie ze mną. Teraz zupełnie inaczej patrzyło mi się na jego pełne charyzmy show.

Pan i władza cyrku Olaf Deriglasoff Fot. Michał Białowąs
Jarosław Śmigiel Fot. Michał Białowąs

Illusion, Szast prast po prostu, kultowy zespół u progu jubileuszowej trasy. Najlepiej wspominam koncert w Nowej Hucie w klubie „Kwadrat”, kiedy to cały gig przesiedziałem pod paczką basisty. Jarosław Śmigiel to jeden z ciekawszych basowych sceny – jak wygląda tak gra i brzmi. 🙂

Jak widać mam słabość do gitary basowej i o tym się kiedyś rozpiszę. Tymczasem bardzo lubie doceniać podczas koncertów,właśnie basistów, bo czasem tylko na probie ich słychać

Gospodarze wieczoru, redakcja radia Odzew. Okazja by zobaczyć twarze znane z glosu

Radio Odzew i Grzanka Fot. Marek Sutkowski

Jak widzisz czytaczu, faworyzuje basistów , a to dlatego, że bas jest fajny, a basiści są wyklęci. będzie o tym osoby wpis.

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości to dla nie jako konferansjera podwójne wyzwanie

1 Koncert Rockowy to specyficzna poetyka

2 Święto patriotyczne o specyficzna materia

No,no konferansjer Rockowo-Patiotyczny niezłe Combo, ale da się

Tu będą odnośniki do warsztatów konferansjerskich na które już zapraszam. Pod pojęciem warsztaty konferansjerskie rozumiem całokszałt zagadnień związanych z wystąpieniami publiczny, a za takie uważam również, wszystkie konferencje i działania on line

O klikbajcie już pisałem kilka razy , ale przyznam, że mi spokoju nie daje jak można ludziom tak robić dlatego to trochę parodiuję , ale zawsze z pozytywnym przekazem na końcu

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości
Gdzieś tam w stolicy marsz

Tytuł to jedno, ale tym razem zrobiłem klikbajtowy obrazek. Wyjaśniam jak to działa. Właściwie kazdy kadr jest prawdziwy, ale zestawienie już robi iluzoryczną korelację. Bzyk skaczący i robiący Yo Yo tu wygląda hm ciut nazi 🙂 Znam człowieka i chyba parsknie jak to zobaczy. Ja w bluzie hokejowej naszej reprezentacji- Dostałem w prezencie od sędziego Jacka Chadzińskiego, jeszcze pokrwawioną. Tu trochę wyglądam jak jakiś fanatyk, a intencje miałem dobrą- uczcić ten dzień. Dalej dość neutralny kadr z koncertu, by na końcu kadr z marszu udostępnić. Teraz odpowiedni opis i ciach , cisśnienie może skoczyć. Jeszce czcionka i kolory. Tak nam właśnie media robią i w tym dniu szczególnie życzę nam spokoju od takiego.

Adam Grzanka Fot Marek Sutkowski

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości. Kilka dni po tym dniu , życzę nam wspaniałych koncertów pokoju i pozytywnej pamięci historycznej, a radiu Odzew, wspaniałego odzewu

Kilka dni po tym dniu , życzę nam wspaniałych koncertów pokoju i pozytywnej pamięci historycznej, a radiu Odzew, wspaniałego odzewu

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Zapraszam do galerii zdjęć

Fot. Marek Sutkowski – dziękuję

Fot. Michał Białowąs – dziękuję

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości