Uwaga chcą zniszczyć TVN ! Mają po kilkadziesiąt lat, są w znakomitej formie i mają jeden cel dać TV nowi popalić. 22 01 2022 ta data przejdzie do historii. Miszczak się odniósł.

Uwaga chcą zniszczyć TVN ! Mają po kilkadziesiąt lat, są w znakomitej formie i mają jeden cel dać TV nowi popalić. 22 01 2022 ta data przejdzie do historii. Miszczak się odniósł.

21 stycznia 2022 0 przez Adam Grzanka

Artyści kontra dziennikarze TVN

Oczywiście o nas mowa, dodam jeszcze że zrobimy to z uśmiechem na ustach, w przepiękny sportowy sposób.

Już w sobotę w Tychach kolejny mecz charytatywny w ramach finału WOŚP . Nie będę się rozpisywał bojedziemy na trening. Będzie show , wysiłek fizyczny i wspaniała atmosfera. Trzymajcie kciuki za nas i za kwotę która zbierzemy. Jak dojadę na miejsce dorzucę do wpisu zdjęcia i więcej newsów .

Wiem ze mecz będzie transmitowany

Ten groźny obok Mariusza Czerkawskiego, to ja 🙂

Napisałbym więcej ale jestem w Sosnowcu

Zaczynamy!!!

Grzanka Kthullu . Zaczynamy!!!

Epilog pozytywny

Skurczybycy wygrali!!!

Mecz był zacięty ale i pełen efektownych elementów. Właściwie mogę spokojnie stwierdzić że takiego show, z takimi nazwiskami w polskim hokeju jeszcze nie było!!!

Wiesław Jobczyk, Józef Chrząstek i Henryk Gruth, oraz 3/5 Stonki. Było cudownie i zacięcie.Fot Tychy w obiektywie.

Przyznam że drużyna TVN 24 na prawdę się znakomicie przygotowała. zarówno pod względem taktycznym jak i strategicznym i Pan gen. Polko chyba się ze mną zgodzi.

Ja, czyli Adam Grzanka w czasie etiudy aktorskiej ” faul a la piłka nożna. Faulował sędzia Jacek Chadziński. Polska służba zdrowia, błyskawicznie się mną zajęła. Fot. Tychy w obiektywie.

Hokej ma gigandtyczny potencjał jeśli chodzi o zrobienie show i mam nadzieję że przecieramy szlaki w tej dziedzinie

Arleta Zalewska bardzo , ale to bardzo dobrze się przygotowała. Już w czasie rozgrzewki byłem w szoku jakie ćwiczenia wykonywała
Spełnienie marzeń Grzanka vs Czerkawski 🙂 !!!! No i nie strzelił nam, a naszej zmianie

PS Przepraszam autorów zdjęć jeśli coś źle podpisałem , na pewno poprawie

Hokej Pany!!!

Więcej zdjęć :