Netflix filmy biograficzne.  Powstanie film, o Jarosławie Kaczyńskim, co prawda główny bohater jest rasy białej, ale wytatuowany, za to kot już jak najbardziej jest poprawny politycznie. O czym będzie film nikt nie wie.

Netflix filmy biograficzne. Powstanie film, o Jarosławie Kaczyńskim, co prawda główny bohater jest rasy białej, ale wytatuowany, za to kot już jak najbardziej jest poprawny politycznie. O czym będzie film nikt nie wie.

17 października 2022 0 przez Adam Grzanka

Netflix filmy biograficzne. No i witam ja Państwa serdecznie, w stanie chorobowym wielce, a co za tym idzie zyskawszy kilka dni, uzasadnionego bycia nieutylitarnym publicznie. Oczywiście z kolorami , we wstępnie to nawiązuje do dziwnej polityki , kolorowania postaci , wiecie czarnoskórzy wojownicy germańscy we wczesnym średniowieczu etc.

To bardzo ciekawe doświadczanie, konsumpcja Apapu, Netflixa i maligna. Żeby było jasne, jestem wielkim fanem tej platformy i kupując ją z całym dobrodziejstwem inwentarza, pozwalam sobie czasem, na przyjacielskie docinki.

Uwielbiam ten stan komfortu, kiedy całe dnie wchłaniam dany serial , a który przenosi mnie pod każdym względem w inne światy.Lubię sobie popłakać przy filmach, czasem się zaśmiewam, bardzo często otwieram oczy ze zdumienia nad kunsztem aktorstwa czy produkcji

Serial i dokument o Jeffreyu Dahmerze, oglądany w stanie gorączki robi dziwne rzeczy w głowie, aż sam nie wie jak oceniać serial, bo dokument wg mnie jest znakomity.

Piękno świata naszego, kreują Netflix, Spotify i temu podobne platformy.

Ach zapomniałbym, oczywiście z filmem o Kaczyńskim to żart , ale to chyba oczywista oczywistość .O Netflix już pisałem kilka razy i w różnych kontekstach. Czy to w kontekście nadpoprawności politycznej, ale to zjawisko dość wszędobylskie, czy też nawiązując do dzieł które tam zobaczyłem – na pewno do tego wracać będę.

Tym razem krótko i do celu, bo w tle leci serial o twórcach Spotify. Bardzo polecam, bo to film o marzeniach przyjaźni i walce z problemami i geniuszu myśli ludzkiej.

Tu pora na sedno wpisu. Opisy na Netflixie !!!!! Co to kurwa jest 🙂 Niby zabawne, ale ileż razy opis miał tyle do zawartości , co obietnice polityków , do realiów potem tworzonych.

Zastanawiam się, czy ktoś wyliczył wpływ opisów na ilość odtworzeń danego filmu , czy serialu. Bo jeśli tak to spora odpowiedzialność spoczywa w palcach i głowach opisujących.

A teraz odwrotnie oglądnijcie jakiś serial, lub film i sami spróbujcie go opisać dla zabawy lekko spoilerując. 🙂

Na przykład (posłużę się starymi filmami , żeby spoilerów tragiczność zmniejszyć. Dodam nowomowę dla kolorytu.

Terminator

Maszyna goni za babą, ale coś mu nie pykło, bo go drugi zlagował i jeszcze babę mu odbił bo musiał bo by nie było gościa co go wysłał

Kategorie filmów też zabawne ,na przykład Lucyfer do kategoria satyryczno satanistyczna 🙂

Aliens

Ekipa marines ląduje na planecie, strasznie przekllinają i rywalizują w podciąganiu, oraz robią z robota pajaca aż nagle ściany ich jedzą.

Jak wymyślę to dodam jeszcze kilka , i liczę na Waszą inwencję

PS W maalignie mej zakochałem się w tej muzyce

Mongolskie techno 🙂