Są sytuacje,kiedy kulisy powstania „dzieła”, są ciekawsze niż samo dzieło. Użyłbym słowa analogia , ale jakoś tu niezręcznie, dlatego określę to mianem performatyki hokeja, biznesu i sztuki.

Są sytuacje,kiedy kulisy powstania „dzieła”, są ciekawsze niż samo dzieło. Użyłbym słowa analogia , ale jakoś tu niezręcznie, dlatego określę to mianem performatyki hokeja, biznesu i sztuki.

18 stycznia 2022 0 przez Adam Grzanka

Hokej krew pot piękno

Proszę zwrócić uwagę na nie równą jasność zdjęć lewego i prawego, mamy tu do czynienia ze zjawiskiem egooptycznym, czyli rozświetlaniem fotek przez ego zawodnika 🙂 Jakub Skóra ma temperaturę ego barwową zbliżoną do jasności słońca.

Kto w szatni hokeistów był ten na dworcowe toalety nie narzeka. To ta druga strona hokeja, jakże znana każdemu praktykującemu hokeiście czy hokejorzowi.

Hokejorz – wymyślone przeze mnie określenie a hokeistów amatorów, tych którzy nocami zlatują sie na nocne lodowiskowe ustawki, bo trochę tak to wgląda. Pełni pasji, zdolni to niesamowitych poświęcen dla tych kilku chwil na lodzie

Pamiętam kiedyś jeden turniei amatorskich , a tam jakiś nieszczęśliwy wypadek. jeden z zawodników tak pechowo dostał krążkiem, że pogruchotało mu to kości jednego z palców dłoni. Krzyczał i wierzgał nogami z bólu. Popędziłem wzywać, pogotowie . Kiedy wróciłem on był już w szatni, dalej krzyczał i wierzgał nogami ,ale już po to żeby wrócić na lodowisko. Kurtyna, Hokej Pany.

Właściwie hokej w moim życiu to materiał na osobnego bloga, jak się dowiem jak to zrobić w wordpres (co to multsite . to ogarnę. Tu apel :

O Boże , niech mi ktoś pomoże, jak najlepiej ten chaos w tematach wpisów ogarna, w przyszłości to będzie jakis hyperblog

Seria tych wpisów, będzie adresowana do ludzi którzy hokeja jeszcze nie znają, więc trzeba im naprawić ten życiowy błąd.

Czy Pani Pan, wie że taki hokeista to na lodzi max. minutę gry wytrzymuje?

HRAP Mariusz Kieca , gen. Roman Polko to poważna twardość, Grzanka to perfidia lodu 🙂 Fot Monika Dymerska, Cieszyn 2022

A tak to prawda zawodników w drużynie jest około 20 i się rotują niczym pszczoły w ulu.Na lodzie jest pięciu plus szaman drużyny,czyli bramkarz.

Od Humbaki Łotry i Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. Te drużyny skradły mi ostatnie 6 lat mojego życia, lepszego życia 🙂

Każdemu z tych projektów postaram się poświęcić trochę miejsca, a powód do tego jest taki, że kilka dni temu skończyłem 46 lat. Tu wspaniały prezent który dostałem od amerykańskiego inżyniera Śliwki, a mianowicie:

Przeliczył w głowie że mam 46 a nie 47 lat !!!!

Spokojnie czytaczu Facebook o moich urodzinach poinformuje za kilka dni.Gdyż zmieniłem datę na Facebooku, co za czasy,

Zrobiłem tak 7 lat temu, kiedy to dostałem cudowny prezent od losu, czyli praktycznie ograniczoną tylko moimi wydolnościami możliwosc uczenia się jazdy na łyżwach na lodowisku Tauron Arena Kraków.

Jak na Kanadyjskich filmach. Od godziny 7 do oporu , czasem zupełnie sam na wielkiej halii i wspaniałym lodowisku.

Wróćmy do początku .

Hokejowe urodziny (narodziny)

Urodziny na lodowisku. Idealnie , lanie kijami podrzucanki, i napoje chłodzące z taczek .

Same początki , wyrywek , bo te początki były dla mnie jak wielki wybuch towarzysko doświadczeniowy.

1 Jedna z pierwszych nocnych ustawek, ja nie ogarniam sędzia Kozendra tłumaczy. 2 Uśmiecham się bo mógł zabić Klaudiusz Hejmej to dusza człowiek ale i nauczyciel boksu, więc lepiej go mieć po swojej stronie ,albo nie pamiętać.
3 Kanadyjczycy pojechali. 4 Łotry przygarnęły do tej pory pewnie nie są w stanie tego uzasadnić , ale jestem. Łotrem i jestem z tego dumny.

Za kilka dni kolejny mecz HRAP, czyli Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Idea prosta zmęczyć się , spocić i zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących. Na tym polega zwycięstwo największe HRAP.

Kolejny mecz z drużyną TVN24 , na pewno będzie zaciętość bo skurczybyki i skurczybyczki o jakie mi się wymyśliło.

Z określeniem skurczybyk to w ogóle jakoś przygodowo. Kiedyś podczas komentowania meczu . wyrwało mi się takie pod adresem jednego z zawodników.
Tam się zaczęła moja era hokeja , ale z każdym z hokejowych miast mam masę cudownych wspomnień

Drogi czytaczu do tych wszystkich subtematów wrócę gdyż jest we mnie logika w tym chaosie

Co ma ten wpis wspólnego z Biznesem ? Bardzo w przyszłości opowiem o mojej regule umysłów intencyjnych i zadaniowych ich wzajemnej korelacji i zastosowaniu w sztuce biznesie i innych projektach. Być może ciężko Ci w to uwierzyć , ale na zdjęciu do niniejszego wpisu właśnie przykład współdziałania człowieka intencyjnego mnie i zadaniowca Jakuba Skóry.

Drogi czytaczu ja bym tak pisał i pisał ale pędzę na mecz , wiec dopiszę