Uwaga Oszust! Nowa metoda oszukiwania ludzi na tzw „Urodziny” W Krakowie grasuje oszust pseudonim Grzanka. Oszust stosuje wysoce perfidną metodę oszukiwania ludzi, mianowicie zmienił datę urodzin na Facebooku.Podłość tej metody polega na tym że oszust wyłudza absolutnie nic.

Uwaga Oszust! Nowa metoda oszukiwania ludzi na tzw „Urodziny” W Krakowie grasuje oszust pseudonim Grzanka. Oszust stosuje wysoce perfidną metodę oszukiwania ludzi, mianowicie zmienił datę urodzin na Facebooku.Podłość tej metody polega na tym że oszust wyłudza absolutnie nic.

1 lutego 2022 0 przez Adam Grzanka

Na urodziny oszust.

Grzanka oszukuje przy pomocy urodzin

Tak to prawda, 7 lat temu zmieniłem datę urodzin na Facebooku , ale tylko o kilka dni, spokojnie.

Zrobiłem to aby uniknąć pokusy imprezowej. Kolejnego dnia chciałem iść bardzo wcześnie rano na łyżwy, a realia imprezowe mogłyby ten proceder, dosłownie zachwiać.

Ja Adam Grzanka urodziłem się 14.01.1976

Hokejowe Genesis Grzanki

Pierwsze świadome kroki na łyżwach, bolesne i żeby złagodzić efekt używałem gąbek do mycia naczyń.

Dziękuję wszystkim wielce za życzenia a Krzysztofowi Śliwce – amerykańskiemu inżynierowi za precyzyjne przeliczenie mojego wieku i dowiedzenie że skończyłem 46, a nie 47 lat !!!! 🙂

Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia i bardzo , ale to bardzo spodobał mi się zwyczaj pewien.

Do tej pory zwyczaj ten był zarezerwowany dla osób które umarły były, mianowicie:

„Ja i denat” trochę już o tych dziwnych tendencjach pisałem, ale i pisał będę.

Zwyczaj dotyczy głównie ludzi dużo bardziej znańszych ode mnie :), więc tym bardziej super że chciało Wam się poszperać i poszukać. Przyznam że wielokrotnie, zdjęcia te przypomniały mi i istnieniu sytuacji w której powstały.

O szafie z prezentami, czyli jak uniknąć stresu. , związanego z kupowaniem prezentów.

Mam w domu taka półkę którą nazywam „szafą z prezentami ” do której zbieram fajne rzeczy jakie mi sie napatoczą . po prostu jak widzę coś fajnego to kupuje i ciach do szafy.

Kiedy zbliżają się urodziny kogoś z przyjaciół, zaglądam do szafy i zupełnie bezstresowo znajduje odpowiedni prezent . Szast prast

Urodziny, ratunkiem dla przemysłu fonograficznego .

A gdyby tak moi drodzy naszym drogim , dawać przy pomocy różnych okazji, drogie naszemu sercu płyty

Jest tyle muzyki która chciałbym się podzielić z bliskimi i mam nadzieje, że jak już dostają ode mnie płytę i jest to na przykład. King Diamond – Conspiracy, albo inne Kajagoogoo, to wiedzą że to według mnie boskie dźwięki. Skoro coś jest dla mnie ważne, to z lubienia mnie i szacunku, powinni uważnie posłuchać, nawet jeśli muzycznie jest im to obce. Efekt uboczny wzrost sprzedaży płyt.


Każdy powinien mieć kogoś kto da mu tę płytę.

Moje top płyty 2021

Drogi czytaczu dziękuje jak zwykle, licząc po cichu na wsparcie i interakcje.

Przypominam, seria tych z pozoru chaotycznych wpisów jest zalążkiem do czegoś w rodzaju bloga obiektowego. W podobny sposób zapisywałem teksty do mojego stand -upu.

PS. Ciekawe ile jest na świecie melodii typu „Sto lat „