Kolonoskopia, badania kręgosłupa i inne świadczenia-za darmo. Nowe zasady badań profilaktycznych, objęte specjalną umową. Ty się badasz, a za badania zapłacą państwo.

Kolonoskopia, badania kręgosłupa i inne świadczenia-za darmo. Nowe zasady badań profilaktycznych, objęte specjalną umową. Ty się badasz, a za badania zapłacą państwo.

7 grudnia 2021 0 przez Adam Grzanka

Darmowe badania profilaktyczne

darmowe badania profilaktyczne operacja Adam Grzanka informatyk z NFZ
Badanie wziernikowe

…..Państwo goście, bliscy, przyjaciele, Kowalscy- spokojnie czytaczu wyjaśni się później kto dokładnie.

Kilka dni temu byłem na omówieniu badań profilaktycznych kręgosłupa i nóg mojego syna. Ludzie, to na ile sposobów się może zepsuć kręgosłup, przy naszym trybie życia to szok. To że o zdrowie trzeba dbać to truizm, ale w ostatnich latach sprawy medyczne, nabrały absolutnie priorytetowego znaczenia

To że większość poważnych, zgonogennych schorzeń, wykryta odpowiednio wcześnie jest uleczalna, to chyba każdy wie. Ja wiem pewnie trochę więcej niż przeciętny Kowalski, bo się nasłuchałem i o tym kiedyś napiszę osobny cykl felietonów. Przez czas pandemii pracowałem na stanowisku informatyka na Collegium Masoviense. (szkoła kształcąca medyków) Niesamowita historia, doświadczenie i materiał na książkę – do tematu wrócę .Cięcie – w sensie filmowym.

Siedząc w przedszkolu i słuchając o kręgosłupie , mentalnie złapałem się za głowę, gdyż od wielu lat, robię właściwie wszystko, żeby nabawić się dyskopatii, hola hola czytaczu zmartwię Cie , ale pewnie Ty też. Ostatnio w ramach dodatkowego ruchu, zaniechałem naprawy zmywarki, aby mieć przerwy w pracy i kontakt z wodą.

Po spotkaniu ze specjalistą, oprócz tego że zrobię wszystko aby mój syn się jak najwięcej ruszał, spróbuję też jakoś odgiąć własne garby.Podobno da się i już nawet zdobywam wiedzę na ten temat,

To nie pusty truizm:

50 zł wydane na sport i dobre zwyczaje zdrowotne to 200 zaoszczędzone na lekarzu

Każdy głupi powinien wiedzieć to

Jak tak słuchałem Pana, a skóra jeżyła mi się na grzbiecie, czyli de facto na kręgosłupie, przypomniała mi się historia kolegi, który poddał się profilaktycznej kolonoskopii. Bardzo mnie on do tego badania zachęcał, tak bardzo że zasugerował że mi wariant z narkozą wykupi, a w Krakowie to nie byle jaka deklaracja .

Olśniło mnie wtedy, a był to moment budowy mojej szuflady z prezentami ( o tym też napiszę , jako łamanie życia).

Niestety uprzedzam, pomysł obywatelski niedotyczący NFZ.

Obrazek obok to malarstwo sztucznej inteligencji na hasło darmowe badania NFZ. Dziwne bo najpierw program się zawiesił, musiałem usunąć NFZ, przypadek ? 🙂

darmowe badania profilaktyczne obraz AI Adam Grzanka konferansjer informatyk

Czy zauważyliście, że NFZ potocznie jest jakimś synonimem hmmm. słabości. Zamknijcie oczy i pomyślcie o 3 skojarzeniach dotyczących tej instytucji. Nie mnie oceniać przyczynę wadliwości struktury , ale dziwna ona jest.

Jakaś dziwna maszyna którą wygenerował sztuczniak, po wpisaniu „darmowe badania profilaktyczne” O mojej fascynacji zjawiskiem AI pisze i będę pisał ja albo on.

darmowe badania profilaktyczne braz AI adam grzanka konferansjer Informatyk

Pomysł mój prosty, przyjacielski.

Ludzie, jaki to byłby miły zwyczaj. Na jakieś okrągłe jubileusze , zamiast wódy, czy jakiś innych zbędnych rzeczy ( źle zabrzmiało ale nie kwestionuję potrzeby urodzinowej Whiskey), kupować bliskim badania profilaktyczne.

darmowe badania profilaktyczne Adam Grzanka felieton
To ona się będzie Tobą opiekować o czym przeczytasz dalej

Wyobraźcie sobie to :

Na 40 urodziny w prezencie dostajecie jakieś średnio przyjemne badanie profilaktyczne. Znajomi robią zrzutkę, więc omijacie NFZ tylko lądujecie w fajnej klinice. Klinika wie że to pakiet urodzinowy, więc też traktują Was super. Pielęgniarki żartują , fajna muza , narkoza .Anestezjolog lub anestezjolożka, mrugając okiem podkręca Wam podtlenek azotu, jest gites. Hybryda urodzin i profilaktyki za pieniądze przyjaciół czego chcieć więcej, Nawet jeśli ciut zaboli , czy puścicie pawika to i tak na to samo wyjdzie co kac i rzyganko pourodzinowe. Rano po badaniu jesteście niczym w hotelu, dopieszczani otrzymaniem karty bohatera badania, order twardziela, wpis do księgi i tytuł generała zabiegu. Girlandy hostessy i szacun.

Wartość dodana, odpukać- kilka dni później otrzymujecie wyniki oczywiście , dobre i jest pretekst do

AUTOREPĘPKÓWY!!!

Tu już hulaj dusza byleby nie skończyło się na SORZE

darmowe badania profilaktyczne Informatyk NFZ
Pewnie znasz to coś, to przyrząd do mierzenia ciśnienia krwi

Darmowe badania profilaktyczne.

Tak czytaczu, jeśli jesteś moim znajomym i zaprosisz na 40ste urodziny to duże prawdopodobieństwo że taki ode mnie dostaniesz.Nie że dla „beki” mimo że tak pewnie zareagujesz. Intencją mą jest zwrócić Ci uwage na profilaktykę zdrowotną. Pamiętaj 40latek w naszym wieku już miał stan przeciw zawałowy.

Tak jak wspominałem, tekst ten dedykuje medykom, z wielkim szacunkiem i nadzieją na ich uśmiech

A słyszałeś czytaczu o paradoksie francuskim ????

Darmowe badania profilaktyczne – ciekawe czy w Krakowie darmowość wpływa na popyt

Adam Grzanka Nowa Huta żurek
Adam Grzanka, czyli ja podczas przerwy. Na stole najprawdopodobniej żurek. Czy wiecie czym różni się żurek od barszczu białego ??? Ha o tym to już w części kulinarnej strony – zapraszam

Tradycyjnie dziękuję za czytanie i czas, liczę na odzew

Szuflada z prezentami – wrócę do tematu

Moja medyczna praca, oj wrócę do tematu

Hokej – wiadomix

PS No przecież!!!

darmowe badania profilaktyczne mem adam grzanka humor
Oczywista doinspiracja. Przypominam , za dużo siedzimy za mało Hokeja 🙂

Darmowe badania profilaktyczne.

Dziękuję za przeczytanie

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem