Impro komedia ! Dobre dla wszystkich. REBELIANCI Z`BOCZKINSA to projekt związany z improwizacją teatralną Kto wie co to, ten raczej uwielbia, a kto nie wie tym bardziej zapraszamy.

Impro komedia ! Dobre dla wszystkich. REBELIANCI Z`BOCZKINSA to projekt związany z improwizacją teatralną Kto wie co to, ten raczej uwielbia, a kto nie wie tym bardziej zapraszamy.

Impro komedia, dobre dla wszystkich, którzy szukają nowych form zabawy i rozwoju- dodam.

Impro

Impro komedia – Forma ekspresji scenicznej, polegająca na tworzeniu etiud, zabaw i ćwiczeń, bazujących na instant aktorstwie.

Improwizacja, jednak opiera się o dość precyzyjne zasady ( taki paradoksik improwizacji). Reguły improwizacji, to jednak nie ograniczenia, a wręcz przeciwnie , raczej paleta barw którą operują twórcy improwizujący. Niesamowite w impro jest to że cały potencjał twórczy jest w głowach aktorów. Tu nie trzeba mieć warunków fizycznych typu aktor amant – aktorka amantka

Ech te feminatywy

Nowohuckie Centrum Kultury i nasiadówa improwizacyjna. Za nami łąki przed nami mentalne przygody

Impro komedia dobre dla wszystkich. Dlatego róbcie to.

Kilka osób po zobaczeniu tego zjawiska, powiedziało

Jest super !!!! Bez niepotrzebnych wulgarów, a przede wszystkim absolutnie niepowtarzalnie.

Impro
Oto my na FB https://www.facebook.com/RebelianciZBoczkinsa

Marek Grabie

Impro
Rebeliant Marek Grabie

Znany również….

..jako dr. Dreyfus z serialu spadkobiercy. Improwizacji uczył się w Warszawie, ale to nic nie znaczy , bo pochodzi z Koszalina, do tego również bym nie przywiązywał nadmiernej uwagi bo większość życia mieszka w Krakowie. Wspaniały facet, po prostu.

Maciek Kwiatkowski

Impro
Rebeliant Maciej Kwiatkowski

Ani słowem go nie opiszę tutaj, bo na stronie pojawia się co chwila. Maciej Kwiatkowski, czyli kucharz Maciej z Podgórza . No dobra opiszę. Rewelacyjny człowiek, kucharz i nawet człowiek . 🙂 Pamiętam jak Maciek uczył mnie gotować ośmiornicę i wyłupywać jakiś kolec z pupy jej. Ale to już materiał na Tatusie Gotują.

Kucharz Maciej

Adam Grzanka

Impro
Rebeliant Adam Grzanka

Ja……. ze mną można pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko. Marzy mi się , żeby improwizacje przetestować na hokeistach. Jest kilka takich ćwiczeń które powodują zakwasy mózgu, więc kto jak nie hokeiści byłby dobrym podmiotem eksperymentu. Z resztą widok hokeistów na scenie jest tak samo atrakcyjny jak widok mnie na hokeju. Jest abstrakcyjny i spontaniczny, tak mi się przynajmniej wydaje.

Konrad Domaszewski

Impro
Rebeliant Konrad Domaszewski – Warszawa

Dobrze mieć swojego człowieka w stolicy , zwłaszcza jęśli kontakt z nim jest tak sympatyczny i kreatywistyczny – nie ma takiego słowa, a to właśnie jest. Konrada znam relatywnie krótko, więc tym barrdziej, liczę na okazje

Konferansjer improwizacje i kabaret klub strefa. Impro

Impro ??? A na co to komu. Przez długi czas byłem sceptycznie nastawiony do improwizacji, a robienie z tego spektakli i traktowanie jako sposobu na zarabianie trąciło w moich oczach szarlatanerią. Biję się w pierś!!! O ja , o ja , oj a. Teraz wiem, że ta forma jest wręcz idealna do rozwijania się w kilku aspektach

  • Tworzy pozytywne relacje między występującymi
  • zasada addytywności scenicznej i braku negacji buduje pozytywny kreatywizm
  • Idealny sposób na integrację grupy
  • Wspaniała metoda ogólnorozwojowa
  • Skuteczny środek na budowanie otwartości

Dodam jeszcze że mocno wierzę w to , iż przy wsparciu terapeutycznym, impro może być skuteczna formą zapobiegania stanom depresyjnym i fobiom społecznym, które jak wiem stają się plagą.

Początki mojej zabawy z improwizacją teatralną, to zajęcia na arcywspaniałym Uniwersytecie Rolniczym. Gigantyczny potencjał artystyczny studentów niestety został wrednie udomowiony przez lockdown – O kulturze około pandemicznej będę jeszcze pisał.Ciekawym jest dla mnie zestawienie roli konferansjera i improwizatora. Konferansjer raczej bazuje na konflikcie i przekomarzaniu się a w Impro jest zupełnie inaczej i to bardzo poszerza horyzonty

Pierwsze koty za płoty .

Ostatnia próba przed pierwszym występem

Ciekawy rodzaj adrenalino-tremy. Przecież tekstu nie trzeba umieć , na scenie super kumple , a jednak .

Przyznam, że bardzo lubię mieć tremę, bo to rodzaj adrenaliny

Oto i jest pierwszy występ i to z jakże ponadnormatywnie utalentowanymi gośćmi.

Impro dobre dla wszystkich, którzy chcą .

Się dobrze bawić, rozwijać, przeżyć przygodę

Impro

Miejsce zacne pogoda piękna była, ponadto klimat międzyludzki korzystny , a my na scenie postaraliśmy się aby było nietypowo i śmieszno i nam to wyszło.

Ścibor Szpak i Grzegorz Dowgiałło przepięknie zadbali o rusztowanie satyryczno muzyczne – są niesamowici.

My zaś, cóż po prostu fajnie było. Zapraszamy na kolejne. Zamiast siedzieć w knajpie idź na spektakl najpierw. Potem w zabawy dobie, dopiero zaszkodzisz swej wątrobie, następnie

Oto my, Fot Maurycy Menkele. Dziękujemy

Improwizacja dobra dla wszystkich Impro
Rebelianci Z`Boczkinsa podczas Ho Na Pole!
RZ i przyjaciele w domu kultury

Na koniec. Jednak zanim zakończę wpis poproszę :

Bardzo proszę drodzy czytacze, czy na nas czy na innych koniecznie zobaczcie jak wyglądają takie spektakle. Bawcie się tym zjawiskiem , przełamujcie się a zobaczycie że życie się zmienia,

Dodam kilka linków do innych grup improwizacyjnych, bo warto abyście się tematem zainteresowali. Szaleństwo „I” jest tak samo fajne jak ilm Photon i serial Emigracja XD

PS Na koniec zamieszczam perwersje wiersza SEO pierwszą wersje

W świecie pełnym danych, gdzie SEO króluje, Ponadto algorytmy, co treść oceniają. Jednak, mimo wszystko, wciąż człowiek decyduje, Natomiast maszyny wspierają, nie zastępują.

Zatem, w tej podróży przez cyfrowe sfery, Zwłaszcza kiedy treść tworzymy z pasją, Pod warunkiem, że słowa dobrane są mądrze, Ponieważ każde z nich ma swoją wagę i klasę.

O ile SEO jest jak ocean głęboki, Wobec tego trzeba płynąć z rozwagą. Podsumowując, choć algorytm jest skomplikowany, Skoro znamy zasady, sukces jest blisko, bez przesady.

Na przykład słowa, co płyną jak rzeka, Pomagają treści wspiąć się na szczyty wyszukiwarek. Więc piszmy świadomie, z sercem i umiejętnością, A treść nasza będzie brzmieć jak słodka melodia.

Stąd, pamiętajmy o mocy słów przejściowych, Dlatego używajmy ich z umiarem, lecz z rozwagą. Ponieważ w SEO, jak w życiu, harmonia jest kluczem, Tak jak w tym wierszu, gdzie każde słowo ma swoje miejsce.

Tu wszytko wytłumaczę Informatyk z NFZ

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Impro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *