Adam Grzanka znowu  autodeprecjonuje, Internet oburzony. Kolejny refluks z mózgu patotweetera.

Adam Grzanka znowu autodeprecjonuje, Internet oburzony. Kolejny refluks z mózgu patotweetera.

9 października 2021 0 przez Adam Grzanka

Jak żyć.

Adam Grzanka
Adam Grzanka

Wczoraj po wzorcowym schrzanieniu zupy fasolowej, taka mnie refleksja naszła, gdyż powstała mi zupa KASZOWA.Powstała mi zupa i maksyma.Mam nadzieję że to do Państwa przemawia, a jako dodatek prezentuję, wersję regionalną, dobitniejszą.

O powstawaniu zup i innych gastrowynalazków można tutaj :

Lepiej coś ładnie zdupcyć niż byle jak zrobić dobrze.

Adam Grzanka
Adam Grzanka

W czasach kiedy perfekcja jest ważniejsza od polotu, a mierne wykonywanie zadań, jest cenniejsze od najlepszych intencji. Ciekawe jest to, że najłatwiej jest osiągnąć sukces typu rozgłos, przez efektowne zrypanie czegoś. Kolejnym plusem absolutnego zwalenia jakiegoś tematu, jest fakt spełnienia tym faktem , oczekiwań całej masy ludzi. Czasem warto po prostu rzetelnie i po swojemu coś zdupcyć.

Jak żyć,

Swoją droga jak mnie bawi ta nowomowa klikbajtowych tytułów, oraz język dyskusji typu samozaoranie.

Co prawda, sprawa tak na prawdę śmieszna nie jest bo kojarzy się z hejtem i brakiem kultury, ale temu poświęcę osobną serie patotweetów . Tu przyznam że jestem dumny że na moim Fejsowym Fanpage moi lubiący mnie- ale zbitek , no to oni nie dają wpuszczać się w maliny mowy kontekstowej sarkastycznej i ironii.

Wątek dodatkowy:

Cały czas uczę się www i wordpress i są chwilę, że mam nieodparte że jakiś cyberbóg robi sobie hece. Ilość głównie 3 literowych skrótów na jakie napotykam to wręcz korepetycje z kombinatoryki. www, css, php, ssl tylko po to żeby se maksymkę wstawić niezłę a jeszcze potem seo ech informatyczny żartownisiu.