Jarosław Kaczyński odniósł sukces. Ekspert nie ma wątpliwości, to przełom polityk swoją wypowiedzią na temat picia kobiet, udowodnił, że odjechał, co ciekawe zrobił to samodzielnie gdyż do tej pory był wożony.

Jarosław Kaczyński odniósł sukces. Ekspert nie ma wątpliwości, to przełom polityk swoją wypowiedzią na temat picia kobiet, udowodnił, że odjechał, co ciekawe zrobił to samodzielnie gdyż do tej pory był wożony.

8 listopada 2022 0 przez Adam Grzanka

Jarosław Kaczyński odniósł sukces!

Na początek zachęcam do zobaczenia, bez mrugnięcia okiem powiedziane.

Analiza materiału video wskazuje jednoznacznie, że człowiek ten, bez metaforycznego mrugnięcia okiem, osiągnął punkt w którym pokazał, że można publicznie gadać takie pierdoły, jak to pokazał osiągając ten sukces. 🙂

To już nawet nie hipokryzja, to wręcz mentalna cezura, która zapamiętamy jako punkt JK. Przyznam że rozumiem skąd się biorą plaskoziemcy i inne mentalne nacje. Wystarczy na pewniaka gadać bzdury, co prawda znajdą się oponenci , ale zawsze też i popierający dziwne tezy. Wtedy uznajemy oponentów, za niedoinformowanych i mordy zdradzieckie, a z resztą zakładamy klubik i ciach myk bęc krzewimy dziwne tezy, typu wspominana plaska ziemia.

Jako konferansjer i satyryk coraz częściej czuję się bezradny, wobec tego co tego typu typy wymyślają.

O ile na scenie operujemy intonacją, ironią i sarkazmem , to coraz częściej te piękne formy komunikacji gdzieś uciekają – może to efekt post-pandemiczny.

Skoro Jarosław Kaczyński może się wypowiadać na temat przyczyn małodzietności, oraz medycznych podwalin alkoholizmu, to ja uzurpuje sobie założenie profili coachingowych odnośnie

  • Minimalizmu
  • Punktualności
  • Porządku

Minimalizmu

Punktualności

i innych związanych z tym czym nie powinienem zakładać mając odrobinę poczucia niebycia hipokrytą.

Jarosław Kaczyński odniósł sukces myślowy, jednak w swym toku rozumowania,wg mnie dziwnym, pominął fakt alkoholu jako czynnika sprzyjającego ilości poczęć.

Nikt mi niw wmówi że nie ma zależności typu katalityczna. Z resztą jak mi się uda wyciąć to wrzucę mój monolog Stand-Up o tym jak piją kobiety

Jarosław Kaczyński odniósł sukces

Jarosław Kaczyński

Zastanawiam się, czy tym razem Jarosław Kaczyński przekroczył Rubikon , a może nawet Styx, który wpłynie na jego kondycję polityczną. Jeśli nie to znaczy, że Rubikon wysechł.

Problemem tego typu ludzi, jest to, że nie mają przyjaciół , którzy powiedzieliby im od serca:

„Chłopie ale Ty p…olisz, ogarnij się”.

Tradycyjnie dziękuję Wam bardzo, za błyskawiczną responsywność i całą plejadę błyskotliwych , kulturalnych i dowcipnych wpisów. W ramach odwdzięczki galeria tego co wrzuciliście pod moim wpisem na FB. Cieszy mnie niezmiernie kiedy w tak drażliwych tematach wykazujecie się dystansem. Dziękuję

Adam Grzana Fanpage

Jarosław Kaczyński odniósł sukces

A gdyby ktoś chciał poczytać, więcej moich patotweetów zapraszam. Oczywiście Zapraszam też do śledzenia innych form mojej działalności.

PS tzw call to action – Będzie miło, jeśli się odezwiesz wesprzesz lajkiem , czy coś 🙂

Zachęcam Cie drogi czytaczu do zerknięcia na wpisy w innych kategoriach

teleport

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem