Marzenia te które zrealizowałem i te które marzę dalej.

Jedyny cel tej podstrony jest taki , abyś Ty drogi czytaczu uwierzył że wszystko jest możliwe jeśli się tego pragnie. Niby frazes ale zacznę od marzenia świeżego zrealizowanego w kilkanaście godzin od zaistnienia.

Marzenie konferansjera. wpis

Prawie czołgiem przyjechałem

Dziękuję tym co pomogli

Bardzo niedawno temu prowadziłem jubileusz 6 Dywizji Powietrzno- Desantowej w Krakowie. Ze względu na charakter imprezy i swego rodzaju zaszczyt którego dostąpiłem . Tak, imprezy dla naszej krakoskiej drużyny i te dla wojska są obarczone w mojej głowie wyjątkową tremą. Nie mogąc zasnąć , trema ogólna i świadomość, że muszę w określonych godzinach odebrać syna mego Tytusa z przedszkola,, zacząłem się nocnie rozpływać w marzeniach typu fantazje.

A niech się jakiś ważny generał spóźni, ja mu wtedy powiem panie generale spełnię swój konferansjerski obowiązek, ale muszę po synka jechać . Może dałoby radę symboliczno logistyczne wsparcie od wojska uzyskać .

Tak sobie marzyłem

Impreza wyszła przezacnie, gwiazdą był śląski Ramstein, czyli Oberschlesien.

Dla mnie dodatkowa gwiazdą był prześliczny Hammer i grupa rekonstrukcyjna , która przy nim operowała.

Nie dla Ciebie to zrobię, ale dla Twojego synka

Udało się !!!!. Po zakończonej imprezie, na pełnym gazie , przez miasto pomknęliśmy do przedszkola by odebrać Tytusa

Oczywiście że bardziej to marzenie tatusia , ale i dowód na to jak najdziwniejsze marzenia mogą się znienacka spełnić , czego i Tobie czytaczu życzę .


Zapis zdarzenia w kilku kadrach .PS na jednym z kadrów widać radiostację. Proszę Proszę, spec który to może naprawić poszukiwany .

Jeszcze raz dziękuję za ten cudny dzień

Pa Pa samochodziku!!!!

A