Zanim go zabijecie pomyślcie, bo może być słabo.

Zanim go zabijecie pomyślcie, bo może być słabo.

7 listopada 2021 0 przez Adam Grzanka

Feministki i Feminizm.

Droga Pani, właśnie go zabiłaś, dzięki temu zdobyłaś bezcenne zdjęcia wraz z opisami. Właściwie jesteś uznana za bohaterkę.

Koledzy z pracy jeszcze tylko posprzątają ambaras potem nic tylko otwierać szampana.

Szacunek u przełożonych wielki i mimo że niewiele osób się o tym dowie, jesteś wielka.

Koledzy patrzą z podziwem.

Jest tylko jedno ale:

Czy na prawdę chcesz aby mówiono o Tobie…

Niebezpieczna szpieżka na zdjęciu stockowa baba

Tak drogi czytaczu, to autentyczny zwrot, który usłyszałem w serialu „Czarna lista” Zwrot tak nienaturalnie brzmiący, ze aż głos lektora jakoś dziwnie zawibrował , a może mi się wydawało to vibrato, może to ja powinienem iść do psychiatrki.

Dokąd pędzisz języku polski ewoluowany a raczej dewaluowany przez, poprawność polityczną, czy kulturową. Ja już tak nie mogę przeboleć straty murzyna, poprzez jego zdelegalizowanie właściwie.

Czy na prawdę zwrot ,, wypowiedziany przez fana koszykówki „ Moim marzeniem jest zagranie z murzynami w kosza , robi z autora słów rasistę i troglodyta ku,tury? .jaka jest zatem przyczyna nielegalności tego słowa ???Ja nie mam bladego pojęcia . Hm a czy z technicznego punktu widzenia murzyn może zblednąć? A czy Indianin robi się czerwony gdy się peszy ?? Aż strach pomyśleć a co dopiero napisać .

Żyjemy w czasach linczów Internetowych, dokonywanych na celebrytach, którzy jeden po drugim są odstrzeliwani za chlapniecie czegoś . To co się dzieje w komentarzach pod byle wpisem, bo ciężko to nawet artykułem nazwać , to juz nie rynsztok, to szlam i to sedymentacyjny.

A propos, słitaśna fota autora , zbiornik szlamu sedymendacyjnego, Nowa Huta

Dziękuję Ci drogi czytaczu za obecność tutaj, jeśli jeszcze zostawisz po sobie ślad jakiś, będzie mi niezmiernie miło