Żenujące zachowanie  kabareciarza, sam na siebie wylewa fale hejtu. Internet oburzony. Nie dość tego to, jeszcze niszczy przyrodę.

Żenujące zachowanie kabareciarza, sam na siebie wylewa fale hejtu. Internet oburzony. Nie dość tego to, jeszcze niszczy przyrodę.

11 listopada 2021 0 przez Adam Grzanka

Hejt muzyka i dobro. Wszystko wyjaśnię.

Adam Grzanka l. 45 prawie, przyłapany na fali hejtu na siebie

Adam Grzanka został przyłapany na terenie dzielnicy Nowa Huta na preparowaniu auto hejtu. Skandaliczne zachowanie polegające na hejcie a dokładnie autohejcie, w formie napisu na murze. Jak twierdzi sam złoczyńca ten plugawy napis wykonał już kilka miesięcy temu, a teraz jedynie został przyłapany na karczowaniu pokrzyw , zasłaniających napis.

Do tego skandalicznego zdarzenia doszło w okresie wakacji, ale policja dla dobra sprawy, nie ujawniała czynu i możliwych konsekwencji. W wyniku działań operacyjnych, mających ustalić, czy Grzanka działał w pojedynkę, czy też jest to forma zorganizowanej przestępczości. Funkcjonariusze byli zbulwersowani zachowaniem Adama G, który twierdził że usuwając pokrzywy – dodajmy że to rośliny, działał w ramach profilaktyki przeciw reumatycznej.

Jak twierdzi Adam Grzanka ,karczował pokrzywy, aby udrożnić napis

Funkcjonariusze jednocześnie dziękują, anonimowej Bożenie R. za wykonanie fotografii będącej dowodem w sprawie Adama G. Pełnomocnik usuniętych siłą pokrzyw zażądał od Adama G. przeprosin oraz odwetu na populacji tasznika, naturalnie zagrażającego pokrzywom.

Dzisiaj pokrzywy, jutro maliny pojutrze ludzie- skomentowała wydarzenie Bożena P. l.67

Skandalem jest również, sam napis wykonany przez oskarżonego i to pod względem treści – użyty wulgaryzm cyt „miernota” jak i formy Adam G. cierpi bowiem na daleko posuniętą dysgrafie i nie powinien w ogóle pisać, narażając w ten sposób innych obywateli na bodźce nieestetyczne.

A po Clickbaicie przychodzi dzień.

Serdecznie dziękuję autorowi napisu, za inspirację oraz szacunek do mojej osoby, dobór słów i formę wykonania, która powyższy czyn stawia dużo wyżej niż klasyczny hejt

Adam Grzanka- miernota

Oczywiście wstęp wiadomo jaki, ale sprawa dużo głębsza i pewnie będę wracał do tematu, pooprawności politycznej, cenzury, dystansu i hejtu

Dziekuje Ci twórco. Niestety codzienność hejtu jest dość ponura

Mnie mój opisywacz potraktował wspaniale i z szacunkiem. Nie nie ja jestem autorem tego napisu murowego, ale ktoś kto wspaniale dobrał słowo oraz formę . Nie jest to jakaś tandetna sprejowa robota, ale rasowy napis.

Niestety nie każdy ma tak dobrze. Wiele osób, czy to typu celebryci, czy inni ponoszą srogie konsekwencje swoich emocjonalnych wpisów na social media.

Nie mam pojęcia skąd w społeczeństwie taka potrzeba linczu, ale jest to straszne

Co jakiś czas obserwujemy publiczne odstrzelenie kogoś, za to że coś chlapnął, może pod wpływem emocji, może pod wpływem

Co ciekawe, nie wiem czy zauważyłeś drogi czytaczu, na pierwsza linie strzału wysuwają się …

Koledzy z branży.

To niesamowite jak ludzie którzy powinni być solidarni z ofiarą, nagle staja się łowcami. Z jaką łatwością stają się turbo ekspertami sytuacji, panicznie próbującymi zbić kapitał satyryczny kilkudniowy , na zaistniałej sytuacji.

Tu jakoś mi w głowie utkwiła sytuacja z Lipą czyli Tomaszem Lipnickim

Facetowi się ulało i ciach, a każdy bardziej dowcipny i mądrzejszy. Szkoda nawet pisać , albo…

Na mnie akcja podziałała tak że od razu płyte nabyłem szast prast

Hejt muzyka i dobro

Będzie słuchane , a kupione dzieki tej aferze koperkowej

PS Koncert Lipali to był jeden z najcudniejszych koncertów zanim to wszystko się zaczęło

Lipa dziękuje Ci za każdy dźwięk i emocje muzyczną

hejt muzyka i dobro Adam Grzanka celebruje płytę lipali
Będzie słuchane making of

Czy ja Ci drogi czytaczu już dziękowałem za atencję?

Dziękuję i zapraszam po jeszcze. Wkrótce przedstawię mój przepis na uleczenie przemysłu fonograficznego , oraz na redukcję stresu

W temacie. :

https://www.facebook.com/search/top?q=lipali

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem