Krążkiem w Putina, by pomóc Ukrainie. Krążek hokejowy (z ang. PUCK )Jest idealny do obrony i na jednym   z uniwersytetów w USA zalecany jako broń podręczna. To nie żart , ten czarny element posiada idealny stosunek masa gęstość, aby pozwolić na obezwładnienie agresora .Krążek cegiełka, dzięki uprzejmości i darowi od firmy Sport Rebel otrzymałem  krążki z idealną grą półsłówek PUCK FUTIN. Krążków jest 10, a ich godna sprzedaż, umożliwi produkcję większej ilości  krążków – cegiełek .

Krążkiem w Putina, by pomóc Ukrainie. Krążek hokejowy (z ang. PUCK )Jest idealny do obrony i na jednym z uniwersytetów w USA zalecany jako broń podręczna. To nie żart , ten czarny element posiada idealny stosunek masa gęstość, aby pozwolić na obezwładnienie agresora .Krążek cegiełka, dzięki uprzejmości i darowi od firmy Sport Rebel otrzymałem krążki z idealną grą półsłówek PUCK FUTIN. Krążków jest 10, a ich godna sprzedaż, umożliwi produkcję większej ilości krążków – cegiełek .

26 marca 2022 0 przez Adam Grzanka

Putin pomoc i hokej.

Jak pewnie się domyślacie im korzystniej spieniężymy pierwsze 10 sztuk tym więcej powstanie krążków – cegiełek z których całkowity dochód pomoże walczącej Ukrainie . Poszukuję zatem hojnych akcjonariuszy tej idei.

Wkrótce zamieszczę informacje jak można się w projekt zaangażować, nabyć krążek i dzięki temu pomóc. Kiedy zobaczyłem tę piękną grę sylab, od razu wiedziałem że to nie może być przypadek.

PS Ze względu na ilość krzywych akcji którą wykonał prowodyr akcji, krążek nie nadaje się do gry w hokeja, nadaje się natomiast do całej masy innych rzeczy.

Krążki czekają na Was a Ukraina na Waszą pomoc

Akcja ma charakter w pełni charytatywny

PS Wszystkie fotki. Monika Dymerska

PS Sport Rebel , dziękuję za wykon krążków. https://www.sportrebel.pl/