Krążkiem w Putina, by pomóc Ukrainie. Krążek hokejowy (z ang. PUCK )Jest idealny do obrony i na jednym   z uniwersytetów w USA zalecany jako broń podręczna. To nie żart , ten czarny element posiada idealny stosunek masa gęstość, aby pozwolić na obezwładnienie agresora .Krążek cegiełka, dzięki uprzejmości i darowi od firmy Sport Rebel otrzymałem  krążki z idealną grą półsłówek PUCK FUTIN. Krążków jest 10, a ich godna sprzedaż, umożliwi produkcję większej ilości  krążków – cegiełek .

Krążkiem w Putina, by pomóc Ukrainie. Krążek hokejowy (z ang. PUCK )Jest idealny do obrony i na jednym z uniwersytetów w USA zalecany jako broń podręczna. To nie żart , ten czarny element posiada idealny stosunek masa gęstość, aby pozwolić na obezwładnienie agresora .Krążek cegiełka, dzięki uprzejmości i darowi od firmy Sport Rebel otrzymałem krążki z idealną grą półsłówek PUCK FUTIN. Krążków jest 10, a ich godna sprzedaż, umożliwi produkcję większej ilości krążków – cegiełek .

26 marca 2022 1 przez Adam Grzanka

Puck Futin, o jaka piękna gra półsłówek dla półgłówa

Puck Futin hokej adam grzanka

Jak pewnie się domyślacie im korzystniej spieniężymy pierwsze 10 sztuk tym więcej powstanie krążków – cegiełek z których całkowity dochód pomoże walczącej Ukrainie . Poszukuję zatem hojnych akcjonariuszy tej idei.

Puck Futin- dziękuję firmie Sport Rebel za wyprodukowanie kilku sztuk, charytatywnie https://www.sportrebel.pl/

Wkrótce zamieszczę informacje jak można się w projekt zaangażować, nabyć krążek i dzięki temu pomóc. Kiedy zobaczyłem tę piękną grę sylab, od razu wiedziałem że to nie może być przypadek.

PS Ze względu na ilość krzywych akcji którą wykonał prowodyr akcji, krążek nie nadaje się do gry w hokeja, nadaje się natomiast do całej masy innych rzeczy.

Krążki czekają na Was a Ukraina na Waszą pomoc

Akcja ma charakter w pełni charytatywny, a ja chętnie podejmę się współpracy, przy innych akcjach wspierających Ukrainę, np zbieraniu na agregaty prądotwórcze

PS Wszystkie fotki. Monika Dymerska

Jeśli będą zainteresowani rozprowadzeniem krążków na licytacje , chętnie zorganizuję więcej. Niestety aktualnie nie mam zasobów, aby samemu coś organizować.

PS 1200224 Nadal trwa wojna – dramat, jeśli mogę jakoś wesprzeć proszę o info. Krążki dorobię.

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Puck Futin