Konferansjer Adam Grzanka.Doświadczenie, pasja i profesjonalizm.

Konferansjer Adam Grzanka.Doświadczenie, pasja i profesjonalizm.

Konferansjer, prezenter, host, moderator i wiele innych określeń. Ponadto poprzez swoje wieloletnie doświadczanie, jestem w stanie wesprzeć Cię drogi organizatorze, koncepcyjnie w realizacji niezapomnianego eventu. A uwierzcie mi doświadczony eventowiec to skarb.

Dobry konferansjer jest w stanie nadać imprezie, charakter niezapomniany.

Zapowiadacz, to nie odczytywacz notatek, ale artysta, wielokrotnie pojawiający się na scenie, podczas eventu.Pamiętajmy też, że doświadczenie zapowidacza, zapobiega powstawaniu dziur i innych dysfunkcji wydarzenia. Doświadczony host, wie gdzie impreza może się zawiesić. Widziałem też imprezy, podczas których obłość konferansjera zgasiła imprezę. nie bez kozery taka osoba na scenie nosi miano osoby prowadzącej wydarzenie. Wile lat pracy i setki poprowadzonych wydarzeń pokazały mi, że każdy rodzaj eventu może być zacny i inspirujący

konferansjer Adam Grzanka prezenter eventy
Adam Grzanka- Ho Na Pole – Telewizja śniadaniowa na kolację

Adam Grzanka na Socialach – przy okazji zapraszam do lektury tekstu o moim podejściu do tego medium.

Konferansjer- Standuper, ale kulturalny

Ponieważ zajmuję się Stand-Upem, często jestem proszony o połączenie tych dwóch funkcji. o tym dlaczego nie zawsze warto robić z zapowiadacza , standupera, jest w stosownym wpisie. Z czystym sumieniem mogę polecić wariant hybrydowy, czyli konferansjerkę z elementami stand-upu. Jeśli jesteś zainteresowany moim Stand-Upowym wariantem też zapraszam, więcej o tym tutaj. Nie jestem zwolenni

konferansjer Adam Grzanka prezenter eventy
Adam Grzana- Stand-Up

Jestem fanem!!!, ale i ja daje radę zapewniam.

Poniżej kilku moich mistrzów przedstawiam. Każdego z tych Panów cenię za co innego, ponadto zestawieniem tym chcę pokazać niesamowity pluralizm w branży. We wpisie o Irku podkreślam, że jest on absolutnym mistrzem przeprowadzania licytacji. To bardzo cenne, kiedy chodzi np o zbiórkę na cele charytatywne. Trochę próbuję go naśladować przyznam

1 Irek Bieleninik

2 Marcin Prokop

3Piotr Bałtroczyk

4 Marek Rusinek

Kolejność typu ex equo , ale zwróćcie uwagę jak różni to ludzie

Kontakt z publicznością

Jeden z kluczowych czynników, aby impreza była udana. Każdy rodzaj eventu wyjdzie tak sobie jeśli nie będzie dobrego kontaktu . Jak zapewnić dobry kontakt z publicznością, a to już właśnie w dużej mierze zasługa prowadzącego. Jest taki dziwny rodzaj energii, pomiędzy sceną a publicznością, której zaburzenie powoduje, że impreza siada.

Konferansjer Adam Grzanka prezenter

Adam Grzanka, serdecznie zapraszam do współpracy.

Są różne rodzaje konferansjerki i opisuję je w osobnym wpisie, natomiast nie wyobrażam sobie typu imprezy, z którą miałbym jako prowadzący problem. Zapraszam przy okazji na warsztaty w wystąpień publicznych, tam opowiadam o poetyce eventów. Nie że jestem nieskromny , po prostu lubię wyzwania. Ponadto kilka programów TV które prowadziłem, dały mi dodatkową wiedzę, która jest bardzo przydatna, podczas eventów branżowych. Zachęcam do lektury mojego wpisu o rodzajach konferansjerki. Oczywiście polecam najserdeczniej wszystkie inne moje karnacje sceniczne.

konferansjer Adam Grzanka prezenter eventy

Adam Grzanka- konferansjer, instruktor wystąpień publicznych.

Poza aspektem zawodowym , ja bardzo wierzę, że wystąpienia publiczne są ważne i terapeutyczne.Dodatkowo obecne czasy w kontekście komunikacji, pokazują, jaka to sztuka.

W innym dziale na tej witrynie opisuję moje przygody z czasów pandemii. Czas ten pokazał mi jak ważna jest umiejętność dobrego zaprezentowania się przed kamerą. Tak konferencja w pracy, czy egzamin on line to również wystąpienia publiczne. Warsztaty z wystąpień publicznych obejmują pracę zkamerą, konfiguracje domowego studia, ponadto techniki improwizacji i radzenia sobie z tremą.

Odpowiedni konferansjer

To i zabawę zapewni i spójność eventu, ale też i wiedzę jakąś może przekazać, a to już całkiem atrakcyjna wartość dodana. Uwielbiam imprezy branżowe, ze wskazaniem na tematykę techniczną, gdyż ta bardzo mi siedzi i mam spore podstawy żeby nie błądzić po temacie. Wiele lat studiów na AGH w Krakowie , zrobiło mi robotę w głowie, ponadto AGH dostarczyła mi masę wspaniałych anegdot.

konferansjer Adam Grzanka prezenter eventy

Duety konferansjerskie

Jest kilka takich duetów konferansjerskich takich, że właściwie sceniczne koegzystowanie staje się absolutną przygodą. Kucharz Maciej z Podgórza to mistrz i kuchni i Standu-pu. Ho Na Pole to nasz wspólny projekt będący połączeniem TV Śniadaniowej i Stand-up. Kucharz Maciej ponadto jest w stanie stworzyć autorską potrawę na zamówienie, wiem bo jadłem- rewelacja.

konferansjer Adam Grzanka prezenter eventy

Adamów Dwóch

Znamy się kilkadziesiąt lat – jakkolwiek to zabrzmi. Przebywanie wspólne na scenie to serio jakaś totalna przygoda, to dużo więcej niż zwykła robota.

Adam Małczyk to mega charyzmatyczna postać, ha to ziomal z Nowej Huty którego znam jeszcze z czasów liceum. Potem była oczywiście formacja Chatelet i duet nasz. Ten wariant polecam chociażby ze względu na fakt naszej frajdy ze spotkań. Robimy też coś co można nazwać Stand-Up na dwóch – też fajne.

konferansjer Adam Grzanka Adam Małczyk prezenter

Quzitime, czyli hybryda zabawy i teleturnieju

Bardzo duża frajda i prowadzić i uczestniczyć. Zawsze mi się marzyło zrobienie Stand-up edukacyjnego i być może właśnie się to staje rzeczywistością

konferansjerka Standupowa i nutka rywalizacji. Polecam jak nie wiem. Tu motorem jest red. Piotr Wojdyła – świeżo upieczony prowadzący Pytanie na śniadanie. Zasada prosta ekipa w lokalu tworzy drużyny, my prowadzimy turniej. Drużyny wygrywają i jest radość.

Rozwój,

Nic tak nie nakręca do rozwoju, jak potrzeba rozwoju dla kolejnych eventów. Nie będę ukrywał, że najbardziej kręcą mnie imprezy branżowe i tematyczne, bo ich nieodzownym elementem jest rozwój. Konferencje też mogą być zabawne, a ich prowadzenie całkiem na luzie. Nie ma nic fajniejszego niż Edu-Stand-Up, nad którym pracuję.

Autopolecenie: 🙂

Jeśli szukasz zapowiadacza, który z pasją i profesjonalizmem uczyni Twoje wydarzenie niezapomnianym, zapraszam do kontaktu. Jako doświadczony estradowiec, gwarantuję nie tylko świetną atmosferę, ale i elegancję na każdym kroku. Moje doświadczenie i umiejętności pozwalają na stworzenie wyjątkowego połączenia humoru, profesjonalizmu i niezapomnianych wrażeń. Czekam na możliwość sprawienia, by Twoje wydarzenie stało się wyjątkowe. Zapraszam do współpracy!

Konferansjer pisany

Czyli refluks z mózgu.

Jeśli chcesz więcej poczytać o moim byciu konferansjerem zapraszam do eksploracji tej witryny. Dodam, że sporo tu jakiś dziwnych refluksów z mojego mózgu.Ponadto rozstrzał moich zainteresowań też tu jest odczuwalny. 6 Myślowych Grzanek, czyli wujek Adam, zapraszam serdecznie do śledzenia. To nie hexaosobowość, ale raczej chęć pokazania co uwielbiam. Od hokeja, przez podróże, oraz oczywiście aktywność sceniczną, wszystko to uwielbiam.

Przepraszam,

Za bałagan tutaj panujący, ale przyznam, że mam wielką radość z prowadzenia tej witryny, A co za tym idzie emisja chaosu jest nieunikniona. Zapraszam do lektury, ponadto interakcji ze mną. Oczywiście tradycynie proszę o docenkę.

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *