Adam Grzanka konferansjer na Eventy. Pomiędzy elegancją, a polotem.

Adam Grzanka konferansjer na Eventy. Pomiędzy elegancją, a polotem.

9 lipca 2024 0 przez Adam Grzanka

Adam Grzanka konferansjer na Eventy. Są sytuacje kiedy odwieszam dres na wieszak i wskakuje w garnitur, ba a nawet w stój konduktora.

Konferansjer na Eventy, czyli na komercyjne wydarzenia.

O rodzajach eventów już pisałem i pisać będę, tym razem moje przykładowe działania z roku 2024 abyście poznali zakres moich tegorocznych działań. Na końcu tez podzielę się moimi radami, dla organizatorów i innych konferansjerów.

1 Konferansjer na Eventy typu firmowe gale rozdania nagród, czyli Adam Grzanka w garniturze.

Polecam się , ale sugeruje nie upierać się przy elegancji na każdym kroku. Tego typu eventy bardzo zyskują kiedy atmosfera , zwłaszcza miedzy konferansjerem, a DJ opiera się na zabawie. Nie zmienia to faktu, że staram się na takich imprezach w miarę oficjalny.

Adam Grzanka konferansjer na Eventy prezenter moderator30

Pamiętajcie drodzy organizatorzy im więcej się dowiem o firmie w sposób skondensowany tym lepiej będę do firmy nawiązywał miło i dowcipnie.

Konferansjer na Eventy terenowe.

Tu się zaczyna zabawa. Pomysłowość nie zna granic i „sky is the limit” Uwielbiam takie akcje bo jest to żywioł. Generalnie bardzo chętnie biorę udział to to juz w fazie scenariusza, bo może się moje doświadczenie przydać. Nie zapomnę eventu podczas którego przydała się moja znajomość sportów walki i wziąłem udział w pokazie kaskaderskim ku uciesze wszystkich

Adam Grzanka konferansjer na Eventy prezenter moderator

Pamiętajcie drodzy organizatorzy, lepiej nie trzymać się sztywno scenariusza jeśli dobro imprezy tego wymaga

Konferansjer na Eventy tematyczne.

Takie uwielbiam najbardziej!!!! Kiedy zabawa jest połączona z jakąś misją czy edukacją Adam Grzanka wręcz pląsa. Tu serio mogę się wykazać i wiedzą i polotem i sprawnością. Pan Żabka to jedna z moich karnacji eventowych która sprawdza się w tematach ekologicznych i dziecięcych.

Adam Grzanka konferansjer na Eventy prezenter moderator30

Konferansjer na Eventy dla dzieci.

Konferansjer na Eventy dla dzieci.

To ciekawe zanim pojawił się na świecie syn mój Tytus, bałem się dzieci jako dziwacznej entropicznej materii. Teraz uwielbiam pracę z dziećmi, bo są wielkim wyzwaniem i jednocześnie inspiracja. Jejku wiele lat temu uczyniłem spektakl o Tytusie i jakżeż ograniczała mnie nieznajomość dzieci.

Adam Grzanka konferansjer na Eventy prezenter moderator30

Drodzy organizatorzy wyczulam na fakt, iż konferansjer pracujący z dziećmi powinien posiadać zaświadczenie o niekaralności!


Na tym kończę część pierwszą opisującą moj wachlarz działań eventowo konferansjerskich i zapraszam na kolejny odcinek w którym opiszę moje duety konferansjerskie a jednym z nich jest AI

Opowiem też o moich patentach na eventy , sprawdzonych pmysłach etc

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem