Podczas koncertu z okazji jubileuszu orkiestry nowohuckiej, dętej doszło do przekroczenia cybernetycznego Rubikonu. Nowa Huta, konferansjer Adam Grzanka, czyli ja przyznaję się, że wszystkie merytoryczne zapowiedzi orkiestry ułożyła mi Sztuczna AI

Podczas koncertu z okazji jubileuszu orkiestry nowohuckiej, dętej doszło do przekroczenia cybernetycznego Rubikonu. Nowa Huta, konferansjer Adam Grzanka, czyli ja przyznaję się, że wszystkie merytoryczne zapowiedzi orkiestry ułożyła mi Sztuczna AI

15 stycznia 2023 0 przez Adam Grzanka

To był bardzo dziwny dzień dla mnie. Ponieważ wiedziałem, że koncert ma być utrzymany w klimacie inteligentnego luzu, o wymyślenie zapowiedzi poprosiłem, więc maszynę. Nowa Huta, konferansjer czyli ja przyznaję się do tego.

To co się wydarzyło 14.stycznia 2023 w mojej głowie będzie jakąś nienazwaną jeszcze cezurą. Nie wiem czy doświadczaliście takiego stanu kiedy kilka czyników kumulowało w Was takie uczucioe mentalnego gloo ustawienia b, presetu. Przeczytana ksiązka połącznoa z jakims wydarzeniem , czy doznaniem. Dzień który zapamiętuje się jako stan.

Namalujmy pewnien obraz sytuacji , podobnie jak to z obrazami robi sztuczniak- bo tak będę naywał to coś

Nowa Huta, konferansjer, orkiestra dęta dziwne czasy i moja głowa do której coraz bardziej dociera że bocznymi drzwiami wchodzi rewolucja technologiczno mentalna.

Efekty pracy przedstawie poniżej , to oczywiście grafomaństwo , ale takie zjawisko jest znane ocd zawsze. Ciekawe czy byłagrafpomania hieroglificzna.

Najbardziej przerażający, dla mnie był proces uczenia się sztuczniaka.

Każda kolejna wersja tekstu, czy wiersza była lepsza uwzględniająca moje sugestie i generowana , przez to coś , ze spokojem i wzorcowym posłuszeństwem

Dziwne te nasze czasy,

W kategorii wpisów Informatyk z NFZ opisuję to co mi z głową robi ten temat i to osadzony w realiach służby zdrowia. – Zapraszam bo wpisów będzie sporo

Podczas nocy spędzonych ze sztuczniakiem , przeraziło mnie to, że wystarczy jedna zmiana w ustawieniach i to coś za chwilę będzie znało Internet na pamięć.

  • Nie mam jeszcze zdjęć zkonceru, więc sztuczniak namaluje obrazy
  • Im bardziej brnę w sztuczniaka tym bardziej widzę jak spotkania z ludźmi są potrzebne
  • Koneransjer, jeszcze długo będzie niezastąpiony

A teraz drogi czytaczu zapnij pasy bo dalsza część to już robota sztuczniaka i moje wyjaśnienia

1 Na początek opis koncertu, 2 wersje , bo w jednej zapomniałem. mu powiedzieć gdzie odbył się koncert.

W sobotni wieczór 14 stycznia odbył się wyjątkowy koncert jubileuszowy Orkiestry Nowohuckiej pod dyrekcją Andrzeja Korzenia. Konferansjerem był Adam Grzanka, który swoim błyskotliwym stylem i humorem rozgrzał publiczność przed koncertem. W trakcie koncertu Adam Grzanka bawił publiczność swoimi żartami i anegdotami, co dodało jeszcze więcej radości i swobody do już tak udanego występu.

Orkiestra zagrała kilkanaście utworów, które zaprezentowały różnorodność muzyczną i pozwoliły na zaspokojenie gustów różnych słuchaczy. Publiczność mogła usłyszeć między innymi „A Holly Jolly Christmas”, „We Three Kings”, „Take On Me”, „California dreamin’”, „Bohemian Rhapsody”, „Diana”, „I’ll never fall in love again”, „It’s not unusual”, „Smoke on the water”, „I’am believer”, „Quizas, Quizas, Quizas” oraz „Crazy Train”.

Nowa Huta, konferansjer Adam Grzanka - kubizm AI
Nowa Huta, konferansjer Adam Grzanka – kubizm AI

Występ Orkiestry Nowohuckiej był pełen radości i swobody, artyści zagrali z ogromnym zaangażowaniem, a publiczność chętnie brała udział w owacjach i brawach. Koncert był okazją do celebrowania jubileuszu Orkiestry Nowohuckiej, a także do wyrażenia wdzięczności za wszystko, co artyści z orkiestry zrobili dla miasta i jego mieszkańców.

Nowa Huta orkiestra dęta - aut sztuczna

Konferansjer, nowa Huta urodziny – proszę mi jeszcze raz to namalować

Co więcej, konferansjer Adam Grzanka miał właśnie urodziny, co uczciło publiczność i artyści z orkiestry zaśpiewając „Sto lat” w jego cześć, co dodatkowo podkreśliło radosną i luźną atmosferę całego koncertu. Cały występ zaprezentował różnorodne utwory i pozwolił na zaspokojenie gustów różnych słuchaczy, orkiestra zagrała klasyczne, jak i współczesne aranżacje, co sprawiło , że koncert był bardzo udany i na luzie. Konferansjer Adam Grzanka swoim humorem i błyskotliwym stylem urozmaicił cały występ, co sprawiło, że publiczność jeszcze bardziej się zintegrowała i cieszyła z muzyki.

Styl tekstu a la przemówienie propagandowe, ale cóż zwróciłem uwagę na wodolejstwo i dodałem, że chce coś o NCK i proszę:

Koncert jubileuszowy Orkiestry Nowohuckiej odbył się w pięknych wnętrzach Nowohuckiego Centrum Kultury (NCK). To bardzo nowoczesne i przestronne miejsce, które idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń artystycznych. Sala koncertowa, w której odbył się występ, jest wyposażona w nowoczesne systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku i odbioru muzyki.

NCK to nie tylko sala koncertowa, ale również inne sale przeznaczone na różnego rodzaju przedstawienia, wystawy, spotkania, konferencje czy szkolenia. Oprócz tego, centrum posiada również kawiarnię oraz sklep z pamiątkami, co daje możliwość odpoczynku przed lub po wydarzeniu.

NCK jest ważnym ośrodkiem kulturalnym w Nowej Hucie, a koncert Orkiestry Nowohuckiej był doskonałą okazją do pokazania jego możliwości i atmosfery jaka tam panuje.

Jak widzicie usunął też opisy piosenek po skarceniu, że słabe. Podczas koncertu za to recytowałem wiersz autorstwa sztuczniaka. Rozpocząłem też zabawę z malowaniem autoportretów przez sztuczniaka

Dowiedziałem się ze Andrzej korzeń, który ma niesamowity dar pisania i nut i rymów coś na mnie przygotował Okazja czyni złodzieja a a potrzeba martką wynalazków. Proszę ba5rdzo o to wiersze na cześć Andrzeja Korzenia i orkiestry napisane przez sztuczniaka

Nowa Huta, konferansjer recytuje, AI napisała. Wersja 1

"Grzmią dzwony, rozbrzmiewają trąby,
Orkiestra dęta z Nowej Huty gra.
Jej szef Andrzej Korzeń prowadzi z płynnością,
Melodie rozbrzmiewają z niezwykłą mocą.

Młodzi muzycy grają z werwą,
a każdy dźwięk jest precyzyjnie wybrany.
Ich dusze są pełne radości,
a ich muzyka rozbrzmiewa w dali.

Orkiestra dęta z Nowej Huty,
gra z pasją i zaangażowaniem.
A Andrzej Korzeń, ich szef,
jest mistrzem w swoim fachu.

Ich muzyka rozbrzmiewa w parku,
i przyciąga tłumy słuchaczy.
Orkiestra dęta z Nowej Huty,
to prawdziwa radość dla uszu."

I tu się zaczęły między nami zgrzyty bo sztuczniak nie potrafi rymować, a upiera się, że ogarnia temat

"Adam Grzanka, konferansjer dzisiaj,
Wkłada w słowa swoją moc i radość.
Orkiestra dęta z Nowej Huty,
Gra z pasją, radością i z nut.

Andrzej Korzeń jest szefem,
Wkłada w nią całą swoją duszę.
Grają razem, jak jedna drużyna,
Tworzą muzykę, która rozbrzmiewa w duszę.

Adam i Andrzej, tworzą harmonie,
Wkładają serce w każdy dźwięk.
Orkiestra dęta z Nowej Huty,
Gra z pasją i zaangażowaniem.

Dzisiaj Adam swoje urodziny,
Świętuje z orkiestrą w jubileusz.
A my wszyscy śpiewamy razem,
Sto lat, sto lat niech żyje Adam.

Nowa Huta, piękne miejsce,
gdzie muzyka rozbrzmiewa z nieba.
Orkiestra dęta, dumą miasta,
gra z pasją i radością, dla każdego z nas."

Po dłuższej kłótni co do rymowania:

"Orkiestra dęta z Nowej Huty, gra z pasją, radością i z nut,
Andrzej Korzeń jest szefem, wkłada w nią całą swoją duszę
Adam Grzanka, konferansjer dzisiaj, wkłada w słowa swoją moc i radość
Dzisiaj Adam swoje urodziny, świętuje z orkiestrą w jubileusz

Nowa Huta piękne miasto, gdzie muzyka rozbrzmiewa z nieba
Orkiestra dęta dumą miasta, gra z pasją i radością, dla każdego z nas
Adam i Andrzej tworzą harmonie, wkładają serce w każdy dźwięk
My wszyscy śpiewamy razem, sto lat, sto lat niech żyje Adam."

Nigdy w zyciu się tak długo do konferansjerki nie przygotowywałem, ale co mi ten dzień z głową zrobił to wariactwo czyli crazy. oto zapowiedz kultowego utworu :

Nowa Huta, konferansjer zapowiada:

„Crazy Train” to piosenka z 1980 roku zespołu Ozzy Osbourne. To energiczny i mocny utwór rockowy, który jest jednym z największych przebojów Ozzy’ego i jego pierwszym solowym przebojem. Jego charakterystyczny riff gitarowy i tekst opowiadający o szaleństwie i chaosie z pewnością rozgrzeją publiczność. Będąc fanem Ozzy’ego i byłym uczestnikiem jego koncertów, z pewnością będziesz cieszył się z wykonania tego utworu przez orkiestrę dętą z Twojej okolicy w Nowej Hucie i ich unikalnym interpretacją tego klasycznego utworu.

Nowa Huta, konferansjer Na koniec zostawiam kilka screenów pokazujących proces edukacji. Jeśli ktoś z Was ma jakieś przemyślenia, lub wiedzę do podzielenia się, proszę piszcie, dzwońcie.

To był serio mój pierwszy raz w takim duecie. Nowa Huta, konferansjer jeszcze analogowy

Adam Grzanka konferansjer na statku Itaka
Tak mi się to zdjęcie ze sztuczniakiem jakoś skojarzyło Adam Grzanka konferansjer

Pewnie coś ze sztuczniakiem jeszcze dopiszemy i poprawimy, więc wpadajcie

Orkiestra dęta z definicji socjalizuje, zatem sociale 🙂

Zapraszam też do śledzenia kategorii Informatyk z NFZ-u gdzie się rozpiszę na te tematy

Nowa Huta, konferansjer

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Nowa Huta, konferansjer