Wszyscy jesteśmy konferansjerami.Wystąpienia publiczne dla każdego

10 grudnia 2023 0 przez Adam Grzanka

Wszyscy jesteśmy konferansjerami. „Ma gadanę, to załatwi”- typowy tekst motywacyjny, ale jak najbardziej zgadzam się z taką zależnością.

Dlaczego warto pielęgnować umiejętność mówienia, zwłaszcza teraz, kiedy coraz mniej ze sobą rozmawiamy.

Konferansjerami nazywa się obecnie ludzi którzy, działają na estradzie. Ja jednak dla sporego ułatwienia na potrzeby tego tekstu będę szafował określeniem konferansjer w odniesieniu do każdego komu zależy na tym aby ładnie mówić.

Ładne mówienie? a na co to komu.

Pandemia pokazała mi jak strasznej atrofii. O tym jak duże dysfunkcje pod tym względem ma pokolenie które okres kluczowy w rozwoju miały właśnie podczas pandemii, nie mówi się może głośno ale kilka faktów daje do myślenia

Wszyscy jesteśmy konferansjerami, czyli Grzanka idź złóż życzenia. Tak było w szkole i wtedy zorientowałem się, ze mam jakieś predyspozycje dotego

Wszyscy jesteśmy konferansjerami, poniżej tekst w którym podparłem się AI

To jakiś chichot sytuacji, żeby podpierać się AI przy takich wpisach dlatego stworzyłem logo informujące- Nie deprecjonujmy AI natomiast bo fajnie pisze

„Wszyscy Jesteśmy Konferansjerami”: Klucz do Sukcesu w Publicznych Wystąpieniach

W dzisiejszym świecie, gdzie komunikacja odgrywa centralną rolę w naszym życiu zawodowym i osobistym, umiejętność skutecznego mówienia publicznego staje się nie tylko atutem, ale wręcz koniecznością. W rzeczywistości, „wszyscy jesteśmy konferansjerami” w różnych aspektach naszego życia – od prezentacji w pracy, przez przemówienia na uroczystościach, po codzienne interakcje.

Opanowanie sztuki mówienia publicznego pozwala na wyrażenie swoich myśli w sposób klarowny i przekonujący, budując jednocześnie autorytet i wiarygodność. Niezależnie od tego, czy przemawiasz przed dużą publicznością, czy uczestniczysz w małej dyskusji, zdolność do efektywnego komunikowania swoich pomysłów jest kluczowa.

Wystąpienia publiczne nie tylko zwiększają Twoją widoczność i wpływ, ale również budują pewność siebie i umiejętności interpersonalne. W dobie cyfryzacji, gdzie wiele interakcji przenosi się do świata online, umiejętność bycia „konferansjerem” w wirtualnym środowisku staje się równie ważna.

Zrozumienie, że „wszyscy jesteśmy konferansjerami”, zachęca do rozwijania tych umiejętności, niezależnie od zawodu czy sfery życia. W końcu, każdy z nas ma coś wartościowego do przekazania, a mówienie publiczne jest narzędziem, które pozwala nasze przesłanie zabrzmieć głośno i wyraźnie.

AI supports wszyscy jestesmy konferansjerami adam grzanka konferansjer prezenter warsztaty dalle4

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem