Anna Mucha szczere wyznanie „Daje w szyję” Aktorka prosi też o wsparcie i zaskakuje propozycją.

Anna Mucha szczere wyznanie „Daje w szyję” Aktorka prosi też o wsparcie i zaskakuje propozycją.

20 listopada 2022 0 przez Adam Grzanka

Anna Mucha szczere wyznanie, podczas krótkiego wystąpienia po spektaklu „O mało Co” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Anna Mucha poprosiła o rzecz nietypową, a mianowicie o miłe słowo , że tak zarymuję

Przyznać to muszę 
Chętnie pomogę Musze

Resztą tytułu perfidnie klikbajcikowego tytułu zajmę się później ale na razie posuchajmy Anny Muchy i mówmy oraz piszmy miło. Nawet sobie nie otrafię wyobrazić ile miłego trzeba, by zrównoważyć cały netowy jad żółć i hej. ale Jak jest okazja to dla czego nie. Czasem żeby pisać miło wystarczy kawa z dużą ilością cukru 0 jestem cukroholikiem tak na mnie to działa. 
Anna Mucha szczere wyznanie

Czasem trzeba wyjść do ludzi-a jeśli pretekst dobry to koniecznie. Trochę się zasiedziałem w domu i nawet miałem problem z inną stylówą niż dres, ale okazja czyni złodzieja, a spektakl czyniładniejszym.Dla wielbicieli wysokiego teatru hasło farsa działa jak plachta na byka i często jest określana jako kabaret teatralny. Czy słusznie nie mam zamiaru oceniać, dobry POP teatr to dobry teatr.

Gdybym miał porównać ten spektakl do muzyki, to pierwszym skojarzeniem jest zespół Whitesnake. Niby muzyka oczywista, ale jak pysznie zagrana i jak wspaniały i energetyczny jest każdy koncert. Drodzy aktorzy życze Wam w przyszłości utrzymania kondycji. Przyznam że jestem pełen podziwu bo spektakl w Teatrze im Juliusza Słowackiego zagrano 2 razy jednego dnia

Whitesnake, któż z nas nie zna przynajmniej kilku przebojów. Kawał porządnego komercyjnego grania nawiązującego do klasyki gatunków Rocka. Panowie juz niemłodzi, ale kocerty na których byłem zawsze ociekały energią.

Mam nadzieję że zerkniecie Państwo- Whitesnake

Nie będę spoilerował sztuki, bo mam nadzieje, że zobaczycie i będziecie się dobrze bawić, jako i ja się bawiłem

Aktorski kunszt!

Na ogół tego typu sztuki są grane szeroko, w sposób przerysowany. W wypadku „O mało co „, przeszkadzało mi to tylko chwileczkę i to tylko poprzez skojarzenie ze współczesnym kabaretem.

Obsada Spektaklu, zrobiła na mnie wielkie wrażenie swym kunsztem aktorskim!. Niesamowity rytm duże tempo i perfekcja zagrania,

Obsada Spektaklu, zrobiła na mnie wielkie wrażenie swym kunsztem aktorskim!. Niesamowity rytm duże tempo i perfekcja zagrania, wręcz zepchnęły na plan dalszy moje zainteresowanie akcją. Każda postać zupełnie. inna i zagrana innymi środkami wyrazu. Wspaniale było na to patrzeć. Serio kojarzyło mi się to z komercyjną wirtuozerią Whitesnake.

Anna Mucha szczere wyznanie- Wyjaśniam tę część klikbajtu. Anna Mucha w cudny sposób wplotła w rolę nawiązanie, do wiadomych słów wiadomego człowieka. Z resztą wszyscy aktorzy w ramach roli w trakcie spektaklu dawali w szyję . Ania po spektaklu natomiast poprosiła o miłe słowo i recenzje spektaklu. T miłe, że miło poprosiła o miłe słowo.

Spektakl ” O mało co ” firmowany jest przez agencję Adria-Art -FB, i z ich strony wklejam stopkę teatralną – chyba jest taka nazwa 🙂 Zapraszam też na ich stronę: Adria-Art

Obsada:
Anna Mucha
Barbara Kurdej-Szatan / Joanna Kuberska
Natalia Iwańska -Podobała mi się szczególnie jej rola zagrana, wielce subtelnie jak na ten typ postaci.
Filip Bobek
Michał Sitarski

Przełożyła: Elżbieta Woźniak
Licencja: Agencja Dramatu i Teatru ADiT
Reżyseria: Jakub Wons
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Jola Czaja

Premiera: jesień 2022

Anna Mucha szczere wyznanie

PS Spektakl polecam, na rozpoczęcie miłego wieczoru w miłym towarzystwie, może na koniec będzie miłe co …. 🙂

Do teatru wkrótce wrócę. Adam Grzanka

Anna Mucha szczere wyznanie Zanim wrócę do teatru, pojadę grać hokej!!! Na pewno o tym napiszę

Artyści na lodzie po jednym z wielkich meczy charytatywnych Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich
teleport

Anna Mucha szczere wyznanie

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Anna Mucha szczere wyznanie