Konferansjer i Święto Niepodległości, Bilans warszawskiego koncertu, podczas którego doszło do incydentu. Pierwszego w historii zaprezentowania nowej rozgłośni radiowej.

Konferansjer i Święto Niepodległości, Bilans warszawskiego koncertu, podczas którego doszło do incydentu. Pierwszego w historii zaprezentowania nowej rozgłośni radiowej.

15 listopada 2022 0 przez Adam Grzanka

Konferansjer i Święto Niepodległości, to wielce kontrowersyjny, o dziwo dzień. W tym roku dodatkowo pikanterii wydarzeniu dodaje numerologiczny symbol daty.

Przetoczono już litry metaforycznej śliny, bijąc pianę na ten temat, a to dziwne, bo przecież dzień historycznie piękny.

Koncert w klubie Progresja, był dla mnie idealnym pretekstem, żeby sobie przypomnieć, jak fajny jest kontakt z ludźmi, jak fajna jest muzyka na żywo. Jak fajni my jesteśmy.

Poniższy wpis sprawdzi się przy dźwiękach, Radia Odzew, szanownego organizatora koncertu

Wpis ma na celu:

  • Zapis moich przemyśleń związanych z dniem
  • Wspomnienie koncertu i zachęcenie Was do uczęszczania 🙂
  • Chce Ci drogi czytaczu pokazać jeszcze bardziej jak działają na nas klikbajty i jaką szkodę robią
  • Trochę o konferansjerce koncertowo świątecznej
  • Zaznaczenie, że powstało nowe radio Odzew, a to fajne do słuchania w prze bodźcowanych czasach.
  • Zaprezentowanie galerii zdjęć

A czy słyszeliście Państwo o niejakim Stawarzu Antonim ?

Antonim nie, że wyraz przeciwny, tylko imiięTo ciekawa historia związana z początkiem krakoskiego zrywu niepodległościowego.

Ten kapitan wojska polskiego, z tego co ja się dowiedziałem zakomunikował części zaborczej garnizonu, że musi coś po Polsku oznajmić. Wtedy szast prast myk bęc na 3…4 dokonano przewrotu i potem sie rozlało. poprawcie mnie jeśli cos pomieszałem. Piękna historia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Stawarz

Koncert ze wspaniałym początkiem

Konferansjer i Święto

Konferansjer i Święto, Narodowe Święto Niepodległości to zarazem dzień koncertu otwierającego działalność radia Odzew. Trzymam kciuki za redaktorstwo, a skład koncertu sugeruje, że będzie mądrze, alternatywnie i z pazurem.

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter 11.11. Narodowe Święto Niepodległości
Konferansjer Grzanka w dresie. Fot Marek Sutkowski

Konferansjer i Święto i Zaczynamy! Z Panem Zacierem i jego uroczym synem Mrófką, to ja mam problem , że nie wiem kiedy oni na serio , a kiedy heheszki. Mówili, że będzie jak ELP, ale żeby aż tak. Jak widać dres i Nowa Huta zawsze ze mną, bo patriotyzm zaczyna się od osiedla.

Konferansjer i Święto
Jakie ciekawe brzmienie basu Fot Marek Sutkowski

Jak miło mi się Pana Zaciera z trio słuchało!!! Wspaniale muzycznie , tak przypominało mi to wczesny Rush i inne prog- bandy lat 70. No i te teksty – cudowne to było i bardzo dobrze osadzone muzycznie.

Zacier

Z zespołem Wu-Hae, to ja się chyba z 20 lat przyjaźnię, więc już sam fakt spotkania był smakołykiem. Dodatkowo na warszawską ziemię jechaliśmy jednym busem. Koncert jak zwykle ociekał energią jako Bzyk potem, potem.

Konferansjer i Święto
Basista Krzyś alias Jeżyk pamiętam go jeszcze z koncertu Taraban- duże wrażenie Fot. Michał Białowąs

Cyrk Deriglasoff. Znakomity koncert, znakomity Olaf Deriglasoff. Podczas pandemii pochłaniałem wywiady z basistami, chyba po to żeby się do ćwiczenie na tym wspaniałym instrumencie nakręcić. Olaf był wtedy znakomicie ze mną. Teraz zupełnie inaczej patrzyło mi się na jego pełne charyzmy show.

Konferansjer i Święto
Pan i władza cyrku Olaf Deriglasoff Fot. Michał Białowąs
Konferansjer i Święto
Jarosław Śmigiel Fot. Michał Białowąs

Illusion, Szast prast po prostu, kultowy zespół u progu jubileuszowej trasy. Najlepiej wspominam koncert w Nowej Hucie w klubie „Kwadrat”, kiedy to cały gig przesiedziałem pod paczką basisty. Jarosław Śmigiel to jeden z ciekawszych basowych sceny – jak wygląda tak gra i brzmi. 🙂

Konferansjer i Święto Jak widać mam słabość do gitary basowej i o tym się kiedyś rozpiszę. Tymczasem bardzo lubie doceniać podczas koncertów,właśnie basistów, bo czasem tylko na probie ich słychać

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter

Konferansjer i Święto i Gospodarze wieczoru, redakcja radia Odzew. Okazja by zobaczyć twarze znane z glosu

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter
Radio Odzew i Grzanka Fot. Marek Sutkowski

Jak widzisz czytaczu, faworyzuje basistów , a to dlatego, że bas jest fajny, a basiści są wyklęci. będzie o tym osoby wpis.

11.11.22 Narodowe Święto Niepodległości to dla nie jako konferansjera podwójne wyzwanie

1 Koncert Rockowy to specyficzna poetyka

2 Święto patriotyczne o specyficzna materia

No,no konferansjer Rockowo-Patiotyczny niezłe Combo, ale da się

Tu będą odnośniki do warsztatów konferansjerskich na które już zapraszam. Pod pojęciem warsztaty konferansjerskie rozumiem całokszałt zagadnień związanych z wystąpieniami publiczny, a za takie uważam również, wszystkie konferencje i działania on line

O klikbajcie już pisałem kilka razy , ale przyznam, że mi spokoju nie daje jak można ludziom tak robić dlatego to trochę parodiuję , ale zawsze z pozytywnym przekazem na końcu

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter 11.11.Narodowe Święto Niepodległości
Konferansjer i Święto
Konferansjer i Święto
Gdzieś tam w stolicy marsz

Konferansjer i Święto,Tytuł to jedno, ale tym razem zrobiłem klikbajtowy obrazek. Wyjaśniam jak to działa. Właściwie kazdy kadr jest prawdziwy, ale zestawienie już robi iluzoryczną korelację. Bzyk skaczący i robiący Yo Yo tu wygląda hm ciut nazi 🙂 Znam człowieka i chyba parsknie jak to zobaczy. Ja w bluzie hokejowej naszej reprezentacji- Dostałem w prezencie od sędziego Jacka Chadzińskiego, jeszcze pokrwawioną. Tu trochę wyglądam jak jakiś fanatyk, a intencje miałem dobrą- uczcić ten dzień. Dalej dość neutralny kadr z koncertu, by na końcu kadr z marszu udostępnić. Teraz odpowiedni opis i ciach , cisśnienie może skoczyć. Jeszce czcionka i kolory. Tak nam właśnie media robią i w tym dniu szczególnie życzę nam spokoju od takiego.

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter
Adam Grzanka Fot Marek Sutkowski

Konferansjer i Święto ,Kilka dni po tym dniu , życzę nam wspaniałych koncertów pokoju i pozytywnej pamięci historycznej, a radiu Odzew, wspaniałego odzewu

Kilka dni po tym dniu , życzę nam wspaniałych koncertów pokoju i pozytywnej pamięci historycznej, a radiu Odzew, wspaniałego odzewu

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Zapraszam do galerii zdjęć

Fot. Marek Sutkowski – dziękuję

Fot. Michał Białowąs – dziękuję

Konferansjer i Święto Adam Grzanka konferansjer prezenter