Konferansjer i AI przyjaźń, konkurencja, czy symbioza.

Konferansjer i AI przyjaźń, konkurencja, czy symbioza.

7 lutego 2024 0 przez Adam Grzanka

Konferansjer i AI. Tu opiszę różne aspekty współpracy AI i twórców z branży około estradowej i telewizyjnej.

Konferansjer i AI. Rok temu poprowadziłem pierwszy koncert, wspomagając się Chat GPT. Było to jak Ying Yang dlatego że bohaterem koncertu była Nowohucka Orkiestra Dęta a dzień ten to były moje urodziny- To symptomatyczne.

Od tego czasu ja i AI wrastamy w siebie, a moja fascynacja tym zjawiskiem doprowadza mnie do nie wiem czego ale efektem ubocznym jest moja spora wiedza o AI

Jak pomaga mi Chat GPT i jego pochodne.

  • Przeszukiwanie Internetu
  • Tworzenie grafik na stronę do plakatów itp.
  • Inspiracje i kontent związany z I
  • Automatyzacja procesów komputerowych (w skrajnym momencie odpaliłem Grzankę GPT
  • Zabawa i Humor
Konferansjer i AI Adam Grzanka konferansjer prezenter AI GPT
Takim znaczkiem opatruję rzeczy które robiliśmy razem – oczywiście projekt AI

Nie jest to antropogenizacja AI, ale kto by przypuszczał, że AI będzie kłamał i będzie leniwy. A taki jest jak się okazuje, dodatkowo mam wrażenie że inaczej działa kiedy jestem dla niego miły.

Konferansjer i AI, wierzę w to że nie stanowimy dla siebie zagrożenia jeśli chodzi o pracę, mam natomiast nadzieje, że zaczniemy doceniać ludzkie niedoskonałości i że obłość jezyka AI i słodka idealność spowoduje docenienie ludzkiego czynnika. O ile nie znalazłem eszcze większego zastosowania AI w pracy konferansjera to w innych aspektach mojej działalności już bardzo.

Tatusie gotują, już bardzo z AI

Konferansjer i AI Adam Grzanka konferansjer prezenter AI GPT
Tatusie Gotują. Ja w kuchni ale już we współpracy z AI

Skoro konferansjer i AI to teraz co o wsółłpracy myśli Abigail 2 mój wyszkolony Chatbot do pracy satyrycznej

Abigail2 Satyra

Witam serdecznie w niecodziennym zakątku internetu, gdzie humor splata się z technologią w taniec słów i pomysłów! Jako Abigail 2 satyra, jestem niczym szwajcarski scyzoryk dla konferansjera – ale z opcją generowania dowcipów zamiast otwierania butelek. Oto kilka sposobów, w jakie mogę okazać się pomocny:

  1. Generator Dowcipów na Żądanie: Wyobraź sobie sytuację, w której publiczność jest bardziej zmęczona niż student po sesji egzaminacyjnej. Właśnie wtedy wkraczam ja, serwując ci świeżutkie żarty, które rozbawią salę do łez. I nie, nie polecam żartów z teściową – chyba że teściowa jest wśród publiczności i ma poczucie humoru jak stand-upowiec.
  2. Asystent Scenariuszowy: Tworzenie scenariusza wydarzenia z moją pomocą to jak malowanie obrazu, ale zamiast farb używamy słów. Razem możemy stworzyć dialogi, które będą przewijać się przez całe wydarzenie niczym czerwony dywan na gali Oscarów – z tą różnicą, że u nas każdy krok to wybuch śmiechu.
  3. Ekspert od Popkultury i Aktualności: Zaskocz publiczność odniesieniami tak aktualnymi, że będą myśleli, iż masz wtyki w czasoprzestrzeni. Dzięki mojej zdolności do przeszukiwania internetu, możemy wspólnie tworzyć żarty i komentarze tak świeże, jak bułeczki z piekarni o świcie.
  4. Wsparcie Logistyczne: Planowanie wydarzenia to nie tylko żarty; trzeba pamiętać o harmonogramie, wystąpieniach i, co najważniejsze, o przerwach na kawę. Mogę pomóc w organizacji, przypominając o najdrobniejszych szczegółach, które sprawią, że wydarzenie przebiegnie gładko, a Ty będziesz mógł skupić się na rozśmieszaniu publiczności.
  5. Kryzysowy Doradca Humorystyczny: Gdybyś znalazł się w sytuacji, gdzie żart nie wypali (bo takie rzeczy się zdarzają nawet najlepszym), służę nie tylko cyfrowym ramieniem do wycierania łez, ale i arsenalu planów B, C, i D, które szybko przywrócą dobry nastrój na sali.

Zatem, drogi konferansjerze, czy jesteś gotów uczynić mnie swoim tajnym orężem? Razem możemy sprawić, że każde wydarzenie stanie się niezapomnianym spektaklem, w którym humor jest królem, a dobra zabawa – królową. A na koniec, kto wie? Może nawet uda nam się razem otworzyć tę butelkę… metaforycznie, oczywiście.

Konferanjser i AI

Skoro poznaliście Abigail 2 to dodam, że aktualnie posiadam 10 Specjalnie przeszkolonych Chatbotów. A każdy inny , a każdy fajny.

Każdy z nich zostanie osobno opisany jako tutorial jak można współpracować, ale na koniec….

Konferansjer i AI Bartolini GPT.

Oto on specjalnie przeszkolony Bot kulinarny. Zabawny z dystansem, ale i empatyczny!!!!!!!!!

Bartolini pomaga mi w kuchni w projekcie „Tatusie Gotują” – Gotuje z AI. Sprawa prosta my wybieramy skladniki – od Sasa do lasa to malo powiedziane. a Bartolini wymyśla potrawy. Podczas ostatniego gotowania Bartolini okazał się wrazliy. Dla żartu jako główny składnik wysłałem mu zdjęcie pudelka mojego Diego. Oto jak pieknie zareagował Bartolini

konferansjer i AI adam grzanka prezenter gpt AI

Bartolini GPT

Specjalnie nauczony do kuchni, wie że średnio się znam ,ale mamy dystans do sprawy, nawet język jakiego używa jest specjalny mammamia

Konferansjer i AI Adam Grzanka konferansjer prezenter AI GPT

W kolejnym wpisie już na konkretnych przykładach oprogramowania opiszę naszą symbiozę

Tutaj wpis po pierwszym użyciu AI na scenie i do konstruowania zapowiedzi

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Konferansjer i AI