Radny Adam Grzanka. Przyczyna, przebieg i skutki.

Radny Adam Grzanka. Przyczyna, przebieg i skutki.

4 marca 2024 0 przez Adam Grzanka

Radny Adam Grzanka. Oczywiście na razie to tylko tytuł, ale bardzo chciałbym zostać radnym naszego wspaniałego miasta Krakowa. Witam najserdeczniej.

1 Radny Adam Grzanka. Geneza.

Postawiłem, kandydować na ten urząd z kilku powodów:

  • Chciałbym zrealizować kilka swoich pragnień miejskich, a zmęczony jestem ich nierealizowaniem przez kolejnych obiecujących. O tych pragnieniach będzie niżej.
  • Nowa Huta, nadal jest marginalizowana i chciałbym to zmienić. To znaczy, dzieje się dużo, jest lepiej, a przede wszystkim politycy zdając sobie sprawę z potencjału dzielnicy lubią się w niej pokazywać . Chciałbym aby ta dzielnica była traktowana, jak perełka Krakowa.
  • Tyle razy mi inni radni i inni tego typu, obiecywali pomoc przy projektach i nic z tego nie wychodziło, że teraz sam sobie obiecuję. Mam nadzieję, że wyjdzie.
Radny Adam Grzanka konferansjer prezenter

2 Radny Adam Grzanka. Przebieg.

Bardzo liczę na Państwa wsparcie, rady i życzliwość. Każde dobre słowo, Każda merytoryczna uwaga są dla mnie na wagę złota. Nie jestem i nie mam zamiaru być politykiem. Nie mam zamiaru kreować się na kolesia który swoją mentalną i wizerunkowa obłością mnie razi. Będę starał się działać dla dobra miasta, po prostu. Tu oczywiście Państwa kluczowa rola, czyli głosy o które serdecznie proszę. Czekam bardzo na uwagi i sugestie adamgrzanka@adamgrzanka.pl

Radny Adam Grzanka konferansjer prezenter

3 Radny Adam Grzanka. Skutki.

Nie mam zamiaru bawić się w politykę. Mam zamiar być, chłopakiem z Nowej Huty, który postara się dla dzielnicy, zrobić kilka fajnych rzeczy, bo to dobre miejsce. Oczywiście nie tylko Nową Hutą się będę zajmował, bo kilka moich pomysłów dotyczy całego Krakowa, ale o tym potem. Mam nadzieję, że Państwu się moje projekty spodobają, bo liczę na bardzo obywatelską współpracę. Mam nadzieję, że Kraków i Nowa Huta zyskają dzięki mnie na kolorycie i realnym ulepszeniom.

11 Radny Adam Grzanka konferansjer prezenter30
Aby urozmaicić lekturę wpisu, takie krakoskie wklejam.

Empatia obywatelska.

Nie wiem, czy taki termin istnieje, ale jeśli nie to tym bardziej jest jego potrzeba. Mam wrażenie , ze we współczesnym świecie empatia w ogóle zanika. Więc może właśnie w Krakowie powinna zaiskrzyć moda na empatie obywatelską, czyli szacunek dla potrzeb które bezpośrednio nas nie dotyczą.

P.S Zachęcam do zwiedzania strony, w celu zrozumienia moich intencji

O moich projektach i planach napiszę wkrótce, a tymczasem zachęcam do poznania mnie.

P.S 2 Do wygenerowania zdjęć w efektownych ciuchach użyłem AI

Zrobiłem to, gdyż przeważnie chodzę w dresie . O mojej dresowej wizji, więcej tutaj

Potraktujmy proszę to jako żart, czy też precedens, a ja obiecuje, że jak trzeba będzie wskoczyć w garnitur, to to uczynię. Pamiętajmy też o dystansie i poczuciu humoru proszę, co nie zmienia aktu że radnym pragnę zostać na serio. Proszę do mnie pisać, bo liczę na konstruktywne uwagi.

11 Radny Adam Grzanka konferansjer prezenter30
adam grzanka konferansjer prezenter prośba

Ciąg dalszy nastąpi zapraszam.

PS pewnie tu też się wypowiem YT