Według producentów telefonów komórkowych, rok 2022 będzie rokiem przełomowym. Największe koncerny,  zapowiadają wypuszczenie modeli w których aparatem głównym będzie ten do robienia selfie. Ekspert nie ma wątpliwości, nadeszła ERA EGO.

Według producentów telefonów komórkowych, rok 2022 będzie rokiem przełomowym. Największe koncerny, zapowiadają wypuszczenie modeli w których aparatem głównym będzie ten do robienia selfie. Ekspert nie ma wątpliwości, nadeszła ERA EGO.

9 stycznia 2022 0 przez Adam Grzanka

Jak będziemy żyć?

A zobaczycie że tak będzie i ktoś wpadnie na pomysł że aparat skierowany na nas jet najważniejszy. Ponieważ będzie to seria felietoniszczów na ten temat, nie będę sobie palił pozostałych klikbajtów, które wymyśliłem, ale sprawa ciekawa i straszna według mnie jest. 🙂

Oczywiście nie ukrywam, że sam się z takiego modelu ucieszę i nie że jestem fanem selfie , bo antyfanem jestem i unikać tego rodzaju autoekspozycji. Staram się jak skurczybyk. Nawet kiedy ktoś prosi o zdjęcie ze mną( co ciekawe odruchowo takie osoby chcą robić nam selfie, zawsze proszę osobę 3, w końcu jestem starej daty 🙂

Ciekawe jest to że coraz bardziej dominującym „social media friendly ” 🙂 jest format portretu , dziwne to.

Czy dla konstrukcji świata i obrazu wreszcie telefonu nie jest jednak klasyczna panoramka ? Otóż nie gdyż w erze ego podstawową wartością do pokazania jesteśmy my . Co z tego że oczy mamy w poziomie i nawet jakoś łatwiej byłoby tekst na telefonie pisać przy ułożeniu poziomym. W pionie lepiej widać portret 🙂 Swego rodzaju przejawem symetryzmu jest Instagramowy kwadracik. Stop o tym będzie osobny tekst.

Zaraz pójdę w teren i porobię kilka fotek obrazujących

Pokaż mi swój profil a powiem ci kim jesteś.

Mam wrażenie, że kiedyś chodziło o pokazanie tego co doświadczamy , z kim jesteśmy i gdzie.

Drogi czytaczu , w kolejnym tekście, będę się rozwodził , nad tym dlaczego według mnie ludzie zbyt rzadko używają zwrotu „Według mnie ” i jaki to ma związek z płaskoziemcami.

W ciągu ostatnich miesięcy, może lat Internety zostały zalane 🙂 Przez zdjęcia NAS, już nawet nie ma za bardzo miejsca, na te piękne miejsca, które są rzekomym powodem, uczynienia zdjęcia.

„Ja i piękne miejsce ” Tylko że już nie za bardzo, jest miejsce na miejsce bo w kadrze głównie Ja

Ciekawe czy ktoś zajmuje się analizą osobowości na podstawie profilu social media.

Pewnie Ja 🙂

Jak będziemy żyć? Jako nowohucki dresiarz permanentnie i eschatologiczne szukam odpowiedzi na to pytanie

Stylizowana fota wykonana przez.. hm no właśnie, autor poszukiwany. Oczywiście książki nie przeczytałem , ale co mi tam „Ocieplanie wizerunku nowohuckiego dresa” Wrzucam w nawiązaniu do obecnej mody na stylizowane zdjęciami, typu ” Ja czytam „, „Ja piszę”

Ciekawe kiedy zgodnie z zasadami pisowni trzeba będzie ja pisać dużymi literami.

Mam też wrażenie że selfie staje się passe a jako kijek do zdjęć służą nam ….. bliscy , bliskie , partnerzy.

Era Ego a my stajemy się bohaterami memów , stylizowane fotki skrzętnie przygotowane scenografie i idealny kadr aby pokazać Nas.

1 Oczywiście Ja i Wawel – fotka stylizowana na piękność ze wschodu i raczej mało tu widać polskiej architektury

2 Niby piękna stylizacja, umiarkowany ja, pierożki kawusia, ale jednak dworzec w Kutnie 🙂

3 Brakuje tylko podpisu ” Uwielbiam kuchnie Włoską i te dni kiedy nic nie muszę „

Przyznam że bardzo tęsknie za pijackimi zdjęciami z koncertów, za utrwaleniem chwili , ale głównie ludzi, z którymi się coś współdzieli , a nie jedynie mentalnie się o nich ociera .

Jak będziemy żyć, a jak żyjemy
Szczęście!!! Zdjęcia wykonane na przełomie wielu lat podczas bardzo głośnych, nacechowanych tekstami o okropnych rzeczach koncertach. Turbo, Vader, Pestilence, Kat . Thy Disease i wiele innych zespołów które dają szczęście. Takich zdjęć i chwil wszystkim życzę.

Życzę nam w nowym roku zmiany kontentu na SM 🙂 Czyli po prostu abyśmy byli, zatrzymani w chwili, z bliskimi dalekimi ale żebyśmy byli czymś więcej niż ludzkim selfiestickiem.

Może czytaczu życzenia i tekst wyda Ci się absurdalny, ale zobaczysz w krótce reklamę telefonu skierowanego na Ciebie. Sam sobie teraz wymyśl slogan reklamowy.

Czytaczu dziękuje za uwagę, jeszcze tematu nie skończyłem. Chętnie za to poczytam co o tym myślisz.

Ciekawe co by na to Freud powiedział i Jagiełło 🙂

Magiczne zdjęcie. Koleżka zasnął podczas mojego występu Stand-upowego. Na chwilę stał się pępkiem świata.Takich zdjęć nam życzę.

PS Czytaczu drogi , przyznam że zdarza mi się dopisywać teksty i dodawać zdjęcia do wpisów, więc zaglądaj proszę.

Mam nadzieje że wpis polubisz i będziesz tu zaglądał o Twojej opinii czy refleksji, wręcz marzę

Jak będziemy żyć.

Większość moich akcji robię charytatywnie, więc będzie mi miło jeśli otrzymam kawową docenkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kawa z Grzanką
Kawa z Grzanką
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Ci się podobało oceń mnie proszę dobrze w Googloo. Dziękuję 🙂

https://g.page/r/CT1yofLN4NjTEBM/review – jestem linkiem

Jak będziemy żyć w 2023????????